Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt a szüleim?...

Miért csinálják ezt a szüleim? Miért nem aludhatok a barátommál?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok ő az első barátom már nagyon szeretnék vele aludni. Néha megengedik hogy nappal itt legyen de csak 1-2 órát és közben figyelnek hogy mit csinálunk.

4 hónapja vagyunk együtt 😍



2022. jan. 20. 22:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted van valami ami nem tetszhet nekik a barátodban? Például dohányzik, munkanélküli, stb. Bár mondjuk 19 évesen már nem kéne az ilyet tiltani.
2022. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%

19 vagy és csak pár órát találkozhatsz a pároddal úgy, hogy felügyelnek?! Van baj a szülőknél...

A f@sz amúgy nem csak éjjel áll fel, ha ettől féltenek:S

2022. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Van munkája és nem dohányzik.

Nem tudom mi bajuk van vele.

2022. jan. 20. 23:08
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Konzervatívak a szülők, ugyanúgy a falat kaparnák ha motorozni mennél a csávóval, vagy 1 hétre Siófokra, cirkuszok vannak egyébként? Alkoholt, kimaradozást engedik?
2022. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
19 vagy, mi tart vissza hogy te emnj el hozzájuk?
2022. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nála nem jó mert közös szobája van a testvérével.

Alkoholt csak 1 pohárral ihatok többet nem. Barátnőkkel sem nagyon jarhattam el 20-ra mindig haza kellett jönnöm ha nem akkor veszekedtek nagyon.

2022. jan. 20. 23:28
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen szülőktől jobb minél előbb különköltözni, ha van rá lehetőség. Nem árt már most gondolkodni ezen. Én már nem vagyok fiatal, a nagymamám nevelt, nála a szex tabutéma volt. 20 évesen volt először barátom, eleinte örült neki, hogy végre van valakim, de azt már nem bírta elviselni, hogy nemi életet élek.. Lekurvázott, volt, hogy este 10-kor berontott a szobámba, hogy menjen haza a párom (tévét néztünk). Ha én aludtam nála és ezért hazaszóltam telefonon, arra az volt a válasz, hogy szégyelljem magam. Sajnos én nem tudtam elköltözni, más világ volt akkor. Meg is lett az eredménye, sosem volt kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatom és most egyedül öregszem..:(
2022. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
12%
6#ez nagyon gáz! Én 13 évesen diszkóba jártam és annyit ittam amennyit akartam nem hogy 19 évesen.. 18 évesen le diplomáltam és el költöztem ennyi
2022. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%

Csak csináljátok a hátuk mögött. 19 éves vagy mostmár szülhetnél is minden probléma nélkül. Az ilyen szülők csak rosszat tesznek hogy kalitkába zárják a felnőtt gyerekeiket.

Meg költözzetek össze vagy valami. a szülőket szard le. Tényleg. A tököm tele van az ilyen nyomorék szülőkkel akik nem engedik kiröpülni a felnőtt gyerekeiket. Inkább magukhoz láncolnák.

2022. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
9-es vagyok. Tegnap olvastam hogy van ilyen hogy szoba pár órára vagy lakás pár órára ha kell egy külön hely ahol együtt lennétek 1-2-3 órácskára. Nem olcsó de átmeneti megoldásnak jó lehet
2022. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!