Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyellik a szüleim a munkáma...

Szégyellik a szüleim a munkámat, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már a fősuli mellett elkezdtem dolgozni, illetve én nem is munkának mondanám ezt, fogalmazzunk úgy, hogy megtaláltam a saját utamat. Hálás vagyok a mentoromnak, hogy egy üzenettel meghívott ebbe a világba, mert nélküle most a mókuskerékben nyomnám a nyugdíjig. Közben teljesen kiégnék lelkileg és szellemileg, ahogy saját szüleimen is látom.

Ami a lényeg: ez egy nemzetközi szintű vállalkozás-építés, online marketing. Nem kezdtem el dolgozni az eredeti szakmámban, igazából be sem fejeztem a sulit, azt Apuék úgy tudják, hogy de, de nekem már elegem volt, az nem az én utam. Helyette most megélem az álmaimat és a lehetőségeimet. Szabad és független vagyok, napi 2-3 óra aktív munkával fogok majd nagyon sok pénzt keresni, többet, mint az eredeti szakmámmal kerestem volna.

Erre falakba ütköztem, amikor ezt elmondtam itthon... nem is értem.

Apám azt mondta, konkrétan rosszabb, mintha online prosti lennék webcamon, Anyum azt mondta, mindenkinek azt fogja mondani, hogy nem dolgozom még (ami nem igaz), mert ő ezt el nem mondja senkinek, hogy én ezzel foglalkozom. Fel nem fogom, hogy miért. Miért volna ez rosszabb, mint az online szexcam? Bolondok ezek? Tesóm is azt mondja (bátyám), hogy ő azt fogja mondani, hogy a Mekiben dolgozom, mert ciki, hogy MLMes vagyok, aki átveri az embereket (senkit nem verek át), meg hogy ez piramis (nem az). Már apám tegnap azt is mondta, ha nem megyek el dolgozni egy normális helyre vagy az eredeti szakmámba, akkor fel is út, le is út, meg hogy ki leszek rakva és tagadva otthonról. Nos, ekkora anyagi függetlenséget még nem értem el, sajnos ideiglenesen szükségem van arra, hogy támogassanak még. De csak amíg elegendő vevőköröm lesz, meg ügyfeleim, az max pár hónap, esetleg 1-2 év.

Nem szeretném feladni az álmaimat és az életemet, csak mert a családom ennyire szűk látókörű, nem akarok naponta 12 órázni 40 évig, vagy még tovább, csak mert ők nem értik meg, hogy így is lehetek sikeres az üzleti életben.

Most mitévő legyek szerintetek?



2022. febr. 9. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 anonim ***** válasza:
97%

Ugye trollkodsz?

Ha nem, fejezd be a sulit, és gondolkodj el, miért megy mindenki szembe az autópályán....

2022. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/121 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom mit tegyél. Én a családoddal értek egyet. De majd az idő úgyis igazolja, ki döntött jól. Az viszont gáz, hogy nem fejezted be a sulit. Mert pár éven belül, amikor megcsomorlesz ettől a munkától, akkor bánni fogod.
2022. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/121 A kérdező kommentje:
Miért trollkodnék? Épp ezért bonyolultabb kiépíteni az ügyfélkört is, mert sok ember eleve így áll hozzá. Kinek ártok én ezzel? Életük lehetőségét akarom adni nekik, mint nekem az én mentorom.
2022. febr. 9. 21:19
 4/121 anonim ***** válasza:
99%
Nem csak a családod szűk látókörű hanem te is. Tetszik vagy sem, ez tényleg nem rendes munka
2022. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/121 anonim ***** válasza:
98%
Ekkora lúzert egy online ,,vállalkozó,, jó csőbe huzott
2022. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/121 anonymousreview60 ***** válasza:
93%
Troll vagy. Emiatt senki nem dobná ki a gyerekét, hanem hagyná falnak menni, hogy benőjön a feje lágya.
2022. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/121 anonim ***** válasza:
98%
Mit adott neked életed mentora? 😂 Hú de nagyot fogsz pofára esni nemsokára.
2022. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/121 A kérdező kommentje:
Nézd, szerintem minden rendes munka, amivel pénzt lehet keresni. Gyerekkorban bezzeg még azzal jöttek a szüleim is, hogy minden munka, amivel pénzt keres az ember, még a szomszéd Klári néni kutyáinak sétáltatása is. Most, hogy VALÓDI pénzt keresek, ez így nem jó? Mégsem minden munka, csak az, amire ők azt mondják most már?
2022. febr. 9. 21:23
 9/121 anonim ***** válasza:
99%
Nem a munkádat szégyellik, hanem most szembesültek azzal, hogy egy liba vagy. Az MLM-ből nagyon kevesen képesek megélni, a többi törvényszerűen kihullik, de hát neked is lyukat lehet beszélni a hasadba.
2022. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/121 anonim ***** válasza:
97%
Az MLM egy kva nagy árverés. Téged is atvertek és te is át fogod verni a gyengébb akaratú, befolyásolható, labilis embereket.
2022. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!