Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnátok ha anyukáto...

Hogyan reagálnátok ha anyukátok ezt tenné?

Figyelt kérdés
Külföldön lakok, és mivel utálok telefonálni, ezért anyummal legtöbbször messengeren beszélgetek. Van egy betegségem, amire most inkább nem térnék ki, és nyilván arról is szoktunk beszélni. Eddig megbíztam benne teljességgel, és úgy éreztem hogy bármit elmondhatok neki. Na de. Az új párjával 2 éve vannak együtt, és anya elmondta, hogy ő maga kérte meg a párját, hogy belépegethessenek egymás fiókjaiba. A messengert is beleértve. És kiderült hogy ez a tündérbogár olvassa a beszélgetéseinket, mert összeveszett anyával valamin amit róla mondtam. És most azt várnátok, hogy közölte vele hogy figyelj ha meg akarlak csalni akkor az szent isten hogy nem a gyerekemmel lesz, szóval semmi okod rá hogy a beszélgetésünket olvasd, ugye? Hát nem, szerinte nincs vele semmi gond. És itt most visszatérnék az említett betegségemhez, ami önmagában is nagyon személyes téma nekem (azért nem is részletezném) és forog a gyomrom tőle, hogy egy idegen ezt olvasgatja. Meghát ezek után hogy mondjak el neki BÁRMI személyeset, mikor tudom hogy a pasija is azt olvasgatja?

2022. jún. 11. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Egyrészt ha valamit állítasz, azért vállald a felelősséget. Ha meg nem akarod, ne mondd.


Másrészt ha anyádnak ennyi esze van, meg is érdemli a sorsát.

2022. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Soha többet nem írnék neki olyat, amiről bánnám, ha kiderülne.
2022. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor nem kell oda semmi olyat küldeni, amit ö is láthat.
2022. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Na ezért írtó gáz, amikor a párok minden jelszavukat, fiókjukat megosztanak.

Az egy dolog, hogy ők úgy gondolják, nincsenek titkaik egymás előtt, de mások bizalmasan megosztott dolgaikhoz semmi közük.

2022. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

mondd anyudnak, hogy változtassa meg a jelszavát, s akkor legalább újra nem fogja olvasni a veled folytatott beszélgetéseket.

meg, hogy ezt durvára meg kellett volna tőled is kérdeznie

az a bunkó meg ne olvasgassa, ezt is mondja meg neki ő, ne te

2022. jún. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anyádnak olvasnák be keményen, hiszen elsősorban az ő jellemgyengesége miatt van ez az egész.
2022. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem véletlenül mondják a nálad okosabbak, hogy csak olyan dolgokat írj le, amit másik előtt is vállalsz. Az már legyen anyád meg az új kan problémája, hogy mennyire sz/r kapcsolatban vannak, hogy egymás üzeneteit kell ellenőrizgetniük
2022. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben már csak azért is összevesznék anyámmal a messengeren és durvákat irnék a fickóról hadd lássa csak!! Utána persze nem irnék anyámmal egy jó ideig amig nem változtatnak a helyzeten. De nem hiszem hogy bíznék benne újra főleg hogy tudja milyen érzékeny téma neked a betegséged!

Kitartás.

2022. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:
73%
"Anya, tart még a kapcsolatod a postással? Mit szól ehhez a boltos Gyuri, nem zavarja?"
2022. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kovpet ***** válasza:
92%
Upsz, elment a fele. Folyt: nyilván viccelek és nyilván nem véletlenül találták ki a levéltitok fogalmát. Ez nem csak hogy etikátlan, hanem jogszerűtlen is.
2022. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!