Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez esetben mit tegyek?egyszerű...

Ez esetben mit tegyek?egyszerűen csak ne érdekeljen?

Figyelt kérdés

Anyukammal ketten élünk.és szoltam neki ma hogy nekem pszichiáterre van szükségem.Nem kell fizetnie se csak juttasson el oda(mégis fizetni akarja)Amióta elmondtam neki olyan szomorú.de hisz ő is tehet erről.régebben se foglalkozott ezzel.azt mondta tudta hogy depressziós vagyok,de azt hitte már elmúlt és jól vagyok..(mindig a vidám oldalam mutatom mindenkinek hogy jól vagyok,hisz eddig se érdekelt senkit ha baj volt)

És most meg azt hiszi ha úgy tesz hogy megsajnáljam akkor mégse kell mennem.es visszavonom.nem fogom mert szükség van rá..Tehetek valamit?


2022. jún. 20. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem biztos, hogy depressziós vagy, már mindenkire rámondják, akárcsak azt, hogy nárcisztikus. Menj el a dokihoz, tarts ki a döntésed mellett, és ne sajnáld meg anyádat, mert manipulálni akar!
2022. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne torodj vele! Csak magaddal! Most neked szukseged van a segitsegre . Ennyi. Kit erdekel , hogy o szomoru?! Akkor nem volt szomoru mikor annak ellenere , hohy depresszios voltal nem segitett / vitt orvoshoz?! Kit erdekel , hogy o szomoru ! Te meg depresszios! Biztos szar neki szembe nezni ezzel , de ez nem a te problemad.
2022. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%
Neo törődj vele, a saját egészségeddel foglalkozz
2022. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szervezd le a dokit, anyukáddal közöld hogy mikor és hova kell elmennie veled (egyáltalán muszáj hogy ott legyen?). Ha szükséged van orvosi segítségre, nem tagadhatja meg tőled.
2022. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Menj el mindenképp! En 17évesen éreztem elsőnek, hogy menni kellene, de meggyőztem magam, hogy mégse.


Aztán jöttek a felnőtt elet megprobaltatasai, amiket az atlagnal nehezebben vettem..

29 évesen vettem rá magam, amikor mar 10+ éve ugyanazokat a koroket irtam le..


Nem tudom mekkora a gond, én is pszichiaterrel kezdtem, de mondta h eleg lett volna egy pszichológus is.


A terapia sokat segit :)


31N

2022. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Ne foglalkozz vele
2022. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

háziorvoshoz menj ő ad beutalót s így ingyenes a pszichológus s ha kell akkor pszichiátriai ellátás.

nekem nem tudtak segíteni.

2022. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!