Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha visszatekintünk a gyerekkor...

Ha visszatekintünk a gyerekkorunkból a családi kapcsolatainkra és azon belül a szűk családdal való emlékeinkre: reális hogy ennyi embernek legyen egy "traumatikus" emléke abból adódóan hogy egy közvetlen rokona majdnem bepisilt vagy bepisilt miatta?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy a Gyakorin egyre több ember ír fájdalmas emlékekről ami a rokonuk bepisiléséhez vagy a pisiléséhez köthető (és mindig az ő hibájából történt). Tényleg ennyi összetört szívű ember van akik mind emiatt lett ilyen? A szülők hogy nem veszik észre azt hogy a gyerekük szorong? Miért nem kérnek segítséget a pszichológustól még a gyerekkorban?
2022. jún. 22. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Hogy pisilhat be egy rokonom miattam? Bezárom előtte a wc-t?
2022. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A gyerek nem akarta kigombolni a kishúga nadrágját pisilésnél (nevelési szándékkal). A kisgyerek nem tudta kinyitni a rácsot amikor az anyjának pisilnie kellett. A gyerek húzta az időt az utcán amikor az anyjának pisilnie kellett. Meg van pár sztori amikbe belebotlok Gyakorizás közben. Minden esetben a kérdező a hibás és valamelyik rokona pisil be (vagy pisil be majdnem). Tényleg ennyi ilyen eset van, hogy az ember hibájából bepisil a rokona és még az ember ettől nagykorára összeroppan idegileg? Tényleg nem értem hogy nem veszik észre a szülők, hogy a gyerek szorong és szaksegítség kell nekik.
2022. jún. 22. 12:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem történt ilyen, nem pisilt be miattam senki.


Meglátjuk többi választ, ha több lesz az olyan akivel hasonló történt, akkor reális, legalábbis ezen az oldalon.

2022. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, én is gyakran belefutottam az utóbbi időben ezekbe a pisis dolgokba. Szerintem valamiféle pisi-fétises irkálja ki őket nagyrészt. Csak a pisilés téma köré mindig más és más sztorit kreál.
2022. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Drakula ***** válasza:
100%

Nehéz elhinnem hogy vannak ilyenek.

Linkelnél néhányat hogy hihessek?

2022. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Multkor tényleg volt ilyen kérdés, modnjuk hogy amga a kérdés igaz e persze emgint másik lap.
2022. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg embernek volt traumatikus élménye, valamikor azt olvastam (nem tudom, mennyire hiteles), hogy kb. 80%-a az embereknek elszevedett olan traumákat, amik lehet, hogy csak közvetetten, de kihatottak a későbbi életére.

Viszont ez a pisis dolog marhaság. :D

Soha nem is kellett kigombolnom a kishúgom nadrágját. :D Ha pisilnie kellett, letolta magától, és pisilt. Egy ideig bilibe, aztán meg rendes vécébe.

Én inkább azt mondom, hogy egy kisgyereknek nem kell olyan ruhát adni, amit szükség esetén nem lehet könnyen levenni.

2022. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
A #4-es véleményét osztom.
2022. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ezért jó falun lakni ott bárhol lehet pisilni
2022. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A hetes is írja, rengeteg embernek van traumatikus élménye. Ha pont egy olyan családba születsz ahol a rokonod egy mártír vagy energiavámpír akkor a személyiségedtől függ hogy összeomlassz vagy kiállsz magadért ha a bepisilést a te hibádnak akarja beállítani. Nekem akármelyik energiavámpír ismerősöm próbált a szintjére lerángatni, nem hagytam magam, ezért tudom hogy én nem omlanék össze ha a szemem láttára behuggyantana és közben üvöltené hogy az én hibám.

OFF

Ha egy gyerek hagyja bepisilni a kishúgát az testvérféltékenység ami nem ritka a nagyob tesóknál és semmi köze a hugyozáshoz, ha nem ez akkor a cuccait tenné tönkre az édességét enné meg, etc.

2022. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!