Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Mindig mikor elmegyek itthonról és későn érek haza anyu addig nem alszik el míg haza nem érek. Nem vagyok már kiskamasz szeretném a saját életemet élni de elég frusztráló hogy tudom anyu engem vár késő éjjel.

Szerintetek ez normális?

és mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel?

21f



2022. jún. 26. 21:20
A kérdező szavazást indított:
teljesen normális
nem ez nem normális
76 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem értek egyet azzal, hogy "nem, nem normális", mert értehtő, hogy minden szülő aggódik a gyerekéért, de nálunk max éberalvók voltak a szüleim. Amúgy, ha nem hozza szóba túlzóan, hogy "már megint meddig elvoltál, nem tudtam aludni" akkor szerintem nem egy nagy probléma.
2022. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem tetszik akkor költözz el!

Amíg a lányom itthon lakott én is kész ideg voltam, nem tudtam soha elaudni míg nem ért haza. Nem tudom elmagyarázni, hogy miért voltam ilyen aggódós, pedig már 24 volt.

Tavaly elköltözött, természetesen most is aggódom miatta, de most már jobban kezelem a helyzetet. 🙂

2022. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
74%
Mintha én írtam volna a kérdést.
2022. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így voltam, de nem mondtam soha a gyerekeimnek, éppen azért, mert nem akartam, hopy emiatt rosszul érezzék magukat.
2022. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Én se tudnék elaludni. Majd megérted,ha lesz gyereked. Anyám se aludt soha,míg a húgom haza nem ért. Az én lányom még csak 6 éves,de előre félek, komolyan.


Örülj,hogy van anyukád,aki aggódik érted. Értem én,hogy felnőtt vagy. De anyukádnak mindig a kisfia maradsz. 50 évesen is. Ez van.

2022. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Örülj, hogy az anyukád aggódik érted.
2022. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Költözz külön ha ennyire zavar
2022. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Majd akkor lesz saját életed,ha már nem laksz a szüleiddel,hanem lesz saját otthonod.Addig meg amíg otthon laksz a szüleiddel,fogadd el a dolgokat,ezt tudod tenni.
2022. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez sajonos egy szülői átok. Én is aggódom,még akkor is,ha tudom,jó helyre megy a lányom.
2022. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%

Nem normális.

De ezért kell elköltözni otthonról minél előbb

2022. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!