Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőtök mennyire szól bele...

Szülőtök mennyire szól bele az öltözködésetekbe? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

172cm vagyok, 21 éves, 64kg.

Dolgozok+tanulok…

Ha tehetem sétálok a városban, mivel itt nem igen van egyéb program, főleg hogy sóher is vagyok….

A lényeg, nem tartanak el, beleadok a közösbe, ruhát is magamnak veszem pl…

40 kilósan is volt narancsbőröm, most is van, engem megmondom őszintén, hogy nem érdekel. Tornázni szoktam, de csak minimálisan… nem járok edzőterembe, lehet hogy az étkezésem sem a legegészségesebb, (amin közeljövőben szeretnék változtatni) csak 12óra ledolgozott munka után, nincs kedvem ilyenekkel foglalkozni, lusta vagyok.

Anyukám mindig leszid ha rövidnadrágban vagyok, hogy mennyire gusztustalan a narancsbőröm, szerinte a qwák öltözködnek így, izzadok, egy nap vagy 7x tusolok, egyszerűbb levenni a rövidet, nekem kényelmesebb. Napi szinten belémköt ez miatt.

Tényleg ennyire gusztustalan ha valaki narancsbőrös és úgy vesz fel rövidnadrágot? Tényleg köteles vagyok magam rosszul érezni ez miatt hogy ilyen a testem? Tényleg én lehetek a leggusztustalanabb lény, mert nem csak a combom, hanem a fenekem is narancsbőrös?

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Tanácsokat szeretnék!

Illetve véleményeket. Ti mit gondoltok úgy az egész szituációról? És ha valaki narancsbőrös és úgy flangál rövidben az utcán?


2022. jún. 27. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
40 fokban szerintem senkit nem érdekel a narancsbőr, mindeki túlélésre játszik. Azt vedd fel, amiben komfortosan érzed magad.
2022. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
172 cm + 64 kgval 100% h nem nezel ki gusztustalanul. Anyad feltekeny rad. Ha van is narancsborod, kit erdekel? Plane o nem kene cikizzen vele. Utalom az ilyen anyakat.
2022. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Savlekotő ***** válasza:
93%
Anyád szeretne olyan gusztustalan lenni mint te fogadjunk..
2022. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy rosszul érezd magad emiatt, felháborító, hogy anyukád így akarja aláásni az önbizalmadat! Amúgy pont ilyen magas vagyok, amikor ennyi kg voltam, anyukám akkor tartott csinosnak, egészségesnek,M-es méret, teljesen normális. Most 49 vagyok (betegség miatt, ez túl kevés) narancsbőr ugyanúgy maradt... Érezd jól magad, viseld ami tetszik!:) Ha életmódot szeretnél váltani, csak magad miatt tedd
2022. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként anyud le van maradva 20 évvel, amikor az xxs méret, éhezés, modellalkat volt az etalon. Egy generáció életét tette tönkre, én is ezen nőttem fel, csontsovány deszkahasú csajok riszálták a Tv-ben, idióta diéták tömkelege, fogyj 5 nap alatt 3 kg-t..ez az egészségtelen és gusztustalan, nem egy normális női test.

Személy szerint örülök, hogy a Dove, H&M, stb igazi modelleket is alkalmaz, sokkal életszerűbb. Bőrhibákkal, striákkal, széles csípővel.

2022. jún. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyád egy tróger, hordj bátran rövidnadrágot.
2022. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Ne érdekeljen mit mond.

Ne foglalkozz vele.

Attól még hogy narancsbőrős vagy nem vagy gusztustalan . Nagyom sok nőnek van. Semmi baj sincs azzal és nem.undoritó. Azon kívűl 21 éves vagy már felnött,anyukád nem nagyon szólhat bele. Légy önmagad és ne érdekeljen más véleménye. Ha neked kényelmes a rövid nadrág akkor hord azt nyugodtan. Anyud biztos csak féltékeny ne vedd figyelembe az ilyen fajta beszólásait.

2022. jún. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne érezd magad emiatt rosszul. Tudom, bagoly mondja :)) nekem is van narancsbor, mint ahogy kb mindenkinek 20 éves kora végén, hacsak nem jársz heti többször edzeni stb. Simán előfordul. Nyár elején mindig rosszul érzem magam, aztán egy hét a Balatonon vagy bármi, és rájövök, total mindenki így néz ki, nincs mit ezen szégyellni.


Másrészt nekem is mindig beszól az anyukám, ha valami térd fölé ér :D 25 vagyok amúgy és volegenyem van. Tok mindegy mi a szituacio. Náluk anno a térd közeli viselet volt divat és merész, aztán apad ez a szint. Nyáron ha simán csak mész valahova bőven jó. Senki sem fog ezen rugózni :)


Másrészt a narancsbor sokszor egészséges embereknél is jelen van, szóval mondjon erre bárki bármit. Nehéz kizárni manapság mindent ami nem adalék stb anyaggal van teli, ezt meg felhalmozza a test, szóval kb annak nincs naracsbore aki tud erre figyelni és rendszeresen sportol. Ez nagyon kevés. Bárkit ismerek baratnoim közül, mindnek van, ez van .

2022. jún. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is beszólnak rá.


Megvonom a vállam és kész :D

2022. jún. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló magasság és testsúly, plusz nekem a narancsbőr mellett még tele vagyok striákkal. Nem nagyon érdekel ki mit gondol, mondhatnak rám kutyát, békát de ebben a kánikulában nem fogok hosszúgatyában rohadni mert valakinek nem tetszik a látvány.
2022. jún. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!