Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Nos a problemot leírom:

Sokszor vettem régen is,hogy cuccomhoz nyújtkálnal,elteszik,úgy kezelik mint ha övék lenne kábé minden cuccom..

Már volt olyan már hogy telefonomat apum elvette,hogy vegyünk újat anyummal úgy 12 évesen,meg néhányszor kiakadtam hogy volt egy adott újságok,meg figurák meg kártyák stb stb,és néztem hogy hol vannak..

És nem egyszer forult elő hogy kellet tanuláshoz a telóm,és már üvöltözve ordibáltam hogy adja már ide mert hogy kell tanuláshoz (ügye matek).

És már össze kaptunk már nem egyszer,hogy miért kell a én cuccomhoz hozzá nyújni és úgy tenni mint a övék lenne?

Már annyira unom hogy ezen kell cirkulszolni,és ígyis majdnem minden cuccomat elvitték..í

De kajak úgy képzeljétek el hogy kajakra a legkisebb csecsebecsétől kezdve minden,már nem is tudom már régebben miket vittek el..

18/f



#lopás,szülő,üvöltözés
2022. júl. 4. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők úgy vannak vele, hogy ők vették, ezért az övék.
2022. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Szóközök itt is, legalább ne egyszerre ugynugy irnád ki egymás után a kettőt.
2022. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
2 miért kell kötekedni?
2022. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem kötekedés, nem is beszólás, csak egy jelzés, aki akar ugyanúgy veheti semmisnek a dolgot, aki meg tudja miért van jelezve, annak sporoltam pár percet az idejéből. Tudod jó szándék.
2022. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2

Nem tudom miről beszélsz,nem kellene kötekedni..

2022. júl. 4. 20:44
 6/14 A kérdező kommentje:

1

De áh,olyan hülyék..

Annyit nem képesek hogy mondjanak annyit hogy "te majom,kell neked?"

Vagy bármi más..

2022. júl. 4. 22:45
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
18 vagy költözz akkor el
2022. júl. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7

Hogy kifinomult legyek,hova?

Híd alá?

Pénzem nicsen,meg barátnőm se,akkor hova?

2022. júl. 5. 14:14
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szerezz munkát? Manapság már a 16 évesek is dolgoznak. Ha nincs pénzed akkor még a szüleiden élősködsz? Drágám sajnos ameddig ők fizetnek mindent sajnos jogos, hogy nem tisztelnek annyira, hogy ne nyúlkáljanak a cuccaidhoz.
2022. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9

Hát,őszintén megmondva,az a baj,hogy mivel nógrád megyében élek nagy lópityula diákmunkák terén,még tesvéremnek is ingyen közmunkáért könyvtárban is könyörni kellet hogy vegyék már föl.(ugyebár érettségihez kell 50 óra közmunka).

Meg ugyebár 5 éves szakmán vagyok,és mivel hova menjek?

2022. júl. 5. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!