Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak, miért jelöltem be?

Mit mondjak, miért jelöltem be?

Figyelt kérdés
A történet röviden: anya és apa elváltak már tizen nem is tudom hány éve és én anyával maradtam (apa megcsalta anyát). Viszont ennek az évnek az elején én valamiért úgy döntöttem hogy bejelölöm apát, aki nem jelölt vissza. Mint utólag kiderült, anyagilag is totál tönkretett minket, de ezt tényleg csak utólag tudtam meg, most, hogy pár év után ismét feltűnt, mivel felköszöntött a születésnapomon. Egy időben mikor anyáék elváltak mindig a mamámékhoz járkált és mondta hogy menjek vele. Mostmár nem kell velem annyit foglalkozni és rögtön írt. Félek hogy tervez valamit (hiába van új családja 2 kisgyerekkel) és hogy elmegy megint a mamáékhoz aztán megmondja nekik hogy bejelöltem őt. Egyébként visszavontam pár nappal később. Nem akarom elmondani anyának az igazat mert nagyon megharagudna rám és lelkileg összetörne. A nevelőapám meg kb száműzetne a családból. Nem tudom hogy mi ütött belém hogy bejelöltem.. úgy akartam érezni magam mint a családi titkokban a hülyék vagy nem tom, de nagyon bánom és lelkiismeret furdalásom van. Ebben az esetben szerintem senki sem mondaná el az igazat szóval.. ha tudtok valami kifogást kitalálni hogy miért csináltam ezt, akkor megköszönném. Tudom hogy szarban vagyok, ez nem vitás. Arra gondoltam hogy az ismerősöknél feldobta én meg véletlen rányomtam de pont nem oda figyeltem és pár nappal később néztem azokat az embereket és ott találtam meg, szóval gyorsan visszavontam. Segítsetek kérlek.. nem kell hangoztatni hogy mennyire hülye vagyok és hogy mennyi eszem van mert tisztában vagyok vele hogy meggondolatlan voltam. 17/L

2022. júl. 14. 16:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan egy kattintás miatt parázol ennyire? Ne már... Nem olyan életbevágó ez a dolog. Csak te látod annak. De ha mindenáron hazudni akarsz, mondd, hogy véletlen volt a bejelölés, te csak kíváncsiságból megnézted az adatlapját.

25N

2022. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Szép kis család, ahol ennyitől összetörnének, meg száműznének...
2022. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apád sem foglalkozik vele, hogy bejelölted vagy nem. Engedd el az egészet, egy fél éve történt facebook bejelölésnek (amit egyébként sem fogadtak el és vissza is vontad) az égadta egy világon semmilyen jelentősége nincs.
2022. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

#1-es: köszi<3

#2-es: ez csak a rövidített sztori volt és gondolom a te anyukádat nem csalták meg, nem tették tönkre anyagilag, ráadásul baba koromban is szemét volt apa :)

2022. júl. 14. 16:28
 5/42 anonim ***** válasza:
92%
Heh? Ez komoly kérdés?
2022. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
90%

WTF???

Kislány, komolyan kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb problémája. Jesszusmária.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2022. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
#5-ös: lehet hogy te pont leszarod és röhögsz ezen de igen, valakinek ez a kérdés nagyon is komoly:)
2022. júl. 14. 16:39
 8/42 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen felesleges ezen problémáznod. Vélhetően a kutya nem emlékszik rá és nem is foglalkozik azzal, hogy te kit jelöltél be és kit nem. Ha ESETLEG mégis rákérdeznek, megmondod hogy véletlen volt. Ennyi. Nem kell túlmagyarázni semmit, az mindig gyanús.

(és csak neked: nem is kell túlgondolni semmit, a felnőttek pont lesz.rják, hogy kit jelölgetnek be a kamaszok a face-en.)

2022. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%

Bejelölted. Na és? Mindenkinek jogában áll megtudni, kik a felmenői, honnan származik. Megcsalta anyádat? Ez az ő problémájuk, nem a W"gyerekre" tartozik.

Soha nem értettem, miért kell szidni az elvált házastársat, hiszen ezzem magát is lejáratja, hiszen ő választotta. A múlt pedig az életünk rész.

A szülők hülyeségéért soha nem szenvedhet a gyerek. Alap.

egy nagymama.

2022. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
99%

Ugyanez volt a helyzet nálunk is. Apa megcsalta anyát, elváltak, apám újranősült, és ott vágott anyám alá, ahol tudott.


Teljesen normális, hogy bejelölted, apa nélkül nőttél fel, és meg akartad/akarod ismerni. Az viszont nem normális, hogy anyád ebbe beletörne. Igen, lehet, hogy apád rosszat csinált nektek, de attól még az apád, és jogod van megismerni, ha szeretnéd.

2022. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!