Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám többször is kinevetett...

Az apám többször is kinevetett vagy utánzott amikor beszeltem (en vagyok a legkisebb a csaladban, es nyilvan vekonyabb volt a hangom) Torődni se torodott soha velem, most elvárja hogy hívosgassam, kerdezzem hogy van,de hogyan ha soha nem beszéltünk?

Figyelt kérdés

Ha mas velemenyem van meg se hallgat, olyankor kimegy a szobából.

A kinevetest azert írtam mert ezert nehezebben tudtam boldogulni, hisz attol feltem hogy nem jol beszelek es lenéznek.



Ti hivnatok az apatokat ilyen esetben, nincs semmilyen témám vele.


Olyan nekem mint egy idegen.


2022. júl. 15. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívja a bánat, ne viccelj.. Aki megalázza a gyerekét és nem lehet rá szülőként tekinteni, biztos nem foglalkoznék vele.
2022. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Mért vársz megerősítést a saját döntésedhez? Magadtól nem tudod eldönteni, hogy TE mit akarsz csinálni?
2022. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám, leszarnám.
2022. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is el tudod dönteni, akarsz-e vele beszélni. Döntesz, aztán tartod magad hozzá; ennyi.
2022. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám, főleg ha még bocsánatot sem kért ezek miatt!
2022. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd
2022. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Ott szomorodjon meg, ahol van! Sz.rd le magasan!
2022. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele tartanod a kapcsolatot,majd egyszer észbe kap,és leesik neki a tantusz,de ha nem az se baj,az ilyen örüljön hogy egyáltalán még apának hívod.
2022. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lehet durván fogalmaztam, nem mindig nevetett ki, vagy utánozott, volt normális is velem, vagyis -hogy nem cse.szegtetett- de soha semmirol nem tudtunk beszélni,


Az egyetlen jó amit tett az az hogy adott egy keves penzt amikor főiskolára mentem, annyit hogy minden hónapba a rezsit es a lakbert épp kitudtam fizetni.

Persze dolgoztam is tanulas mellett pont ezert amikor csak tudtam.


Gondoltam hogy ezt azert leirom az ő javára.

2022. júl. 15. 22:36
 10/13 A kérdező kommentje:

5 bocsanatot soha nem fog kerni, szerinte nekunk kell tisztelnünk őt, és "biztos megerdemeltük"

Köszönöm a kommenteket

2022. júl. 15. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!