Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikezdett velem a nevelő...

Kikezdett velem a nevelő apám. 17-18 évesen és többször felajánlotta, hogy feküdjek le vele az évek során. Most 23 éves vagyok és nem akarom tovább cipelni ezt a terhet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahogy fentebb is írtam a nevelő apám kikezdett velem. Többszőr felajánlotta, hogy majd ő elveszi a szüzességem - majd amikor elveszítettem akkor, hogy majd ő segít nekem elélvezni, mert az első a legnehezebb. Többszőr mondta, hogy milyen szép a testem, régebben rá-rá csapott a fenekemre köszönésnél. Nagyon sok mindenben segített nekem, és miután azt mondtam, hogy nem és végleg elköltöztem otthonról nem folytatta. Nem is beszéltünk azóta róla, viszont most válnak az Édesanyámmal és borzalmasan viselkedik Vele. El akarja tőle venni a kistesómat. Úgy érzem itt az idő elmondanom milyen ember is valójában.

A kérdés: bizonyíték nélkül mennyire hiteles a szavam? Van egy barátja, akinek ezeket annó elmondta és ismerem is. Ő lehet "szemtanú". De tettlegességig sosem fajult a fenék csapásokon kívül.



2021. nov. 25. 17:35
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
5%
xdd semmit
2021. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
93%
Anyadnak szolj!
2021. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
94%
Egyből szólni kellett volna!
2021. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
81%

Nagy hülye voltál hogy eddig is csöndben maradtál.

Sose értettem mire kell várni?


Ennyi idő után az lesz a vád hogy csak ártani akarsz neki.

Bizonyíték nélkül nem sok minden lesz ennyi idő után meg pláne.

Vádaskodás meg hát nem tudom meddig mehet el.

Anyukádnak elmondod jobban fogja utálni de ez már nem igen változtat a helyzeten.

Elvenni a gyereket az anyjától nagyon nehezen lehet csak. Ahhoz nevelésre alkalmatlannak kell nyilvánítsák. Egyéb esetben kb lehetetlen.

Úgy hogy csak az izmozás megy. Ha a tesód közös gyerek és neked féltestvéred?


Válóper esetén az ügyvéddel meg lehet beszélni ezt bele lehet -e venni. De bizonyíték kell hozzá. Anélkül meg rágalmazás. Az meg nem játék...

Oda lyukadunk ki hogy nem kellet volna várnod...

Többet ártott mint használt...

2021. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
88%

De miért nem azonnal szóltál?

Nem jutott eszedbe hogy lehet a kicsikkel is ugyanezt csinálja... esetleg rosszabbat?

2021. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi idő után a világon semmit nem tudsz se tenni, se bizonyítani. Az egész mondókának kimondottan kitaláció felhangja van, mintha azért tálaltad volna ki, hogy a testvéred az anyjával maradjon.

Totál felesleg amúgy, Magyarországon 99,9%-ban az anyához kerul a gyerek

2021. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
92%
4-es ha tényleges erőszak volt, és molesztálás, és van tanú, bizonyíték, akkor eltilthatják a kis testvérétől is az apját. Pláne, hogy ha a kis testvér lány. Anyukádnak kéne szólni, hogy a kis testvéreddel nehogy ugyanezt megtegye láthatásin, amit veled tett.
2021. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
94%
Ezt azonnal el kellett volna mondani, most meg végképp, nehogy már az ilyené legyen egy kisgyerek...
2021. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
22%
A kistesod milyen nemü?
2021. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
7%
Az azért átjött mindenkinek hogy nem történt konkrétan semmi?
2021. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!