Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt megoldja az idő? Vagy mi...

Ezt megoldja az idő? Vagy mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Néhány évvel (kb.3 éve) ezelőtt a párom megütött, kaptam egy pofont.Akkor haza is költöztem azonnal, viszont a szüleimnek nem mondtam meg miért. Később vissza mentem a páromhoz,azóta nincs köztünk vita,vagyis vita van, de nem ütött meg,jelét sem adta, hogy akarná. Nemrég elmondtam húgomnak, mi történt akkoriban köztünk amikor haza költöztem, de csak azért, hogy vigyázzon és ne hagyja ezt a parjának (mesélte sok vitájuk van a párjával) Erre Ő megmondta apáméknak, aki tiszta ideg lett ilyennek még nem láttam, örjöngött. Azt mondta bolond vagyok mert vissza mentem, meg nem ezért nevelt, hogy más üssön, anyám neki ad igazat....

A lényeg, hogy elmentünk párommal,hogy megbeszéljük, erre apám kiabált a párommal aki megkérte ne üvöltsön apám meg pofon vágta, de úgy, hogy a párom elesett. Kiabált vele tovább, hogy ő vele szemben legyen férfi, meg velem is kiabált, hogy ne várjam,hogy örüljön amiért már 3 éve nem ütötték meg a lányát.

A kérdésem az lenne lesz e ebből rendes kapcsolat valamikor? Megbékél a családom? Nem érdekel,hogy kinek van igaza, vagy h apám agresszív e. Tudnátok tanácsolni valamit, hogy tudom csillapítani itthon a kedélyeket?



2022. júl. 18. 15:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg bolond vagy...
2022. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Hát apukád jól tette,mivel egy nőt semmilyen indokal nem ütünk meg,egy nőt tisztelni kell,szerintem apukád nem lessz nyitott.
2022. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Miért? Mert adtam egy esélyt a kapcsolatunknak?
2022. júl. 18. 16:00
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem, szerintem ebből nem lesz. Nekem sógornőmet üti a párja, elmentünk érte, elhoztuk, másnap visszament. Én azóta nem foglalkozok vele, hogy hogy élnek.
2022. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
49%
Igen, azért. Legközelebb majd félholtra ver.
2022. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%
Honan tudod hogy mégegyszer nem fog megütni,vagy félig agyonverni?
2022. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

De már nem ver.

Néhány sorból nem tudja senki megítélni milyen vagyok, biztosan nem mennék vissza már hozzá...

Az a bizonyos eset után össze pakoltam eljöttem és hónapokkal később mentem vissza, mert addíg kimutatta, hogy harcol a kapcsolatunkért.

Ha megint megtörtént volna gondolkodás nélkül eljöttem volna

A kérdésem arra irányult,hogy tudok e tenni q béke érdekében bármit is?

2022. júl. 18. 16:05
 8/30 A kérdező kommentje:

3 év alatt voltak vitáink, egyszer sem lattam rajta azt, hogy bántani akarna


Miután apám megütötte, azt mondta meg érdemelte nem is haragszik apámra

2022. júl. 18. 16:07
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Csak vissza mentél,mégegyszer megkérdem honan tudod hogy nem fog többször megverni vagy akkorát ütni hogy ott maradsz?
2022. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Egy esély azt gondolom nekem bele fér

De mint irtam néhány sorból nem derül ki milyen vagyok, de nem is ez a lényeg

2022. júl. 18. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!