Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális ez a viselkedés anyám részéről?

Figyelt kérdés

24/F vagyok, teljesen önálló életet élek. Ismerkedem egy lánnyal, kezd komolyra fordulni, szóval meséltem róla anyámnak. Kért képet, küldtem neki.

A lánynak ilyen alakja van: [link] (a moderátoroknak üzenném, hogy ez egy híres modell, nem sértek vele személyiségi jogokat szerintem) A melle nem ekkora, de úgy minden másban teljesen ilyen.

Tudta, hogy a telt lányok jönnek be, de amióta meglátta képről, azóta finoman próbál lebeszélni róla.. Olyanokat mondd, hogy ha 23 évesen ilyen alakja van, mekkora lesz 40 évesen? Vagy hogy hogy akarunk majd így gyereket vállalni a jövőben, stb stb.

Értem én, hogy jót akar, de normális, hogy le akar beszélni róla? Már ott tartok, hogy egyáltalán nem számolok be arról, hogy szinte együtt vagyunk


2022. júl. 29. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Minek küldtél róla kepet?
2022. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Üzenem anyádnak, hogy kapja be!

Egy kövérebb embernek is lehet gyereke. Egyébként meg, gondolom ő is el van eresztve, azért ekkora paraszt! Ne is számolj be neki róla, hacsak nincs rossz érzésed a kapcsolat alatt.

2022. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Nem, nem normális, hogy leakar beszélni róla, mint anya. Ugyanakkor meglehet a saját véleménye, mint ember, nem kell elfogadja, ha neki ez nem tetszik.

Én nem mondanám az én fiamnak, mert nem akarom bánatni, mint anya. De mint ember, a hálószobában biztos téma lenne ez köztünk a férjemmel egy pár vicc kíséretében, annak ellenére, hogy amúgy nem érdekel, ki hány kiló. Az úgy jobb, ha nem tudsz róla?


Annyit tudsz közölni anyáddal mégegyszer, hogy neked ez jön be, legyen szíves nem beleszólni többet, ha nem akar haragban lenni veled. A gyerek meg a ti problémátok lesz, nem az övé.

2022. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
88%
Ne foglalkozz vele, az a lényeg, hogy neked tetszik és jól kijöttök a pároddal. Mivel említetted, hogy neked az ilyen alakú lányok tetszenek, ezen te nem fogsz változtatni, az a lényeg, ami neked jó. Ha anyukádnak meg nem tetszik, akkor beszélj róla keveset, úgyis a te boldogság fogja érdekelni, egy idő után el fogja fogadni. Meg lehet csak jobban meg kell ismernie a személyiségét és megváltozik a véleménye.
2022. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Az igaz, hogy ennyire túlsúlyos nőnek nem biztos ,hogy lehet gyermeke,sajnos több esély van rá hogy nem vagy ,hogy a babával lesz baj:( egyik rokonomnàl is ez volt. Szerintem csak a csalódástól akar óvni téged. Ezért ne haragudj rá!
2022. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális. A te dolgod. Az meg, hogy mi lesz a jövőben a gyerek téma főleg magánügy ( meg egyébként is még csak ismerekdtek, kicsit előre szaladt anyukád) Addig rendben, hogy érdekli ki lesz (lehet) a párod, kíváncsi rá, de nem szólhat bele. Véleménye lehet, egyszer elmondta, rendben, innentől meg se kell hallgatni, ha továbbra is ugyanazokat mondja. Nem kell bunkón, megmondod neki már tudod a véleményét, nem kell ismételnie, ennyi.
2022. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
1. nek amúgy igaza van és ha nem kérdezted meg előtte a lányt, hogy küldhetsz-e anyukádnak képet róla, az már sérti a személyiségi jogokat.
2022. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Az én lányom kissé molett. Viszont a szíve arany. Asszem kikaparnám a szemét a fiú anyjának, ha emiatt le akarná beszélni róla a fiát...
2022. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
wishful thinking? :)
2022. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Hogy itt milyen anyakrol hallani, te jo eg🙄😳


Anyukadtol megkerdeznem, hogy es akkor mit csinalna ha a leendo vekony menye szules utan igy nezne ki?? Azt mondana valj el?

2022. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!