Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fejére olvasnátok ha megtudn...

A fejére olvasnátok ha megtudnátok hogy a lányotok hazudott nektek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy nincs most senkije, de az egyik ismerősöm látta őt egy férfival kávézni, és a pasi udvarias volt, kihúzta neki a széket, stb és ő fizetett. Beszélgettek, nevetgéltek, ilyesmi. Utána meg együtt sétáltak el. Szóval tuti van valakije, nekem mégis hazudott…

2022. júl. 31. 17:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Hány éves a lányod? Egyébként meg egy randi még nem jelenti, hogy van pasija.. Szóval nem kell egyből ennyire felhúzni magad..
2022. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Lehet csak randiztak, nem jelent semmit. Lehet csak szexeltek, lehet csak barátkoznak még. De amúgy magánügye, biztos van rá oka hogy nem mondta el. Nem is köteles
2022. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Attól még nem biztos hogy van valakije, de ha van is, nem csodálom hogy nem számol be róla...
2022. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

22 éves, de akkor is el kellene mondania ha van valakije…

A lányom nem olyan hogy csak úgy szexel fűvel fával, sőt…

2022. júl. 31. 17:16
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg arról ne számoljon be hogy mikor megy wcre?
2022. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Még nem komoly. De szeretné ha az lenne.
2022. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell elmondania, pláne hogy 22 éves.


Én sem számolok be róla otthon, hogy elmentem valakivel randizni, pedig egyidős vagyok a lányoddal.


22N

2022. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
Az ismerősöd pont olyan kis mindenlébenkanál mint te. Hagyd a nagykorú lányodat békén. Miért tartozna rád, hogy kivel milyen kapcsolatot ápol? :)
2022. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy együtt kávézik valakivel, akivel jól megvannak együtt, nem azt jelenti, hogy az a férfi neki a valakije. Felnőtt emberként ennyi sütnivalód lehetne. Ultra gáz a reakciód, miért kell mindjárt kombinálni, hazugsággal vádolni a lányodat? Ha nagyon kíváncsi vagy, maximum kérdezz rá, hogy az ismerősöd mesélte, hogy látta valakivel kávézni, ki volt az? De ne számonkérően, mert nincs mit számon kérned. Lehetett az munkatársa is pl.


Amúgy nekem eléggé úgy tűnik, hogy kicsit túlságosan bele akarsz mászni a lányod magánéletébe. Lehet, hogy randizgat, de nincs éppen senkije, akkor igazat mondott, és egyébként megértem, ha nem akar mindent az orrodra kötni.

2022. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
kamu hergelés...
2022. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!