Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy felnőtt...

Normális ha egy felnőtt embert nem érdeklik a szülei?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan embert, aki nem foglalkozik egyáltalán az idős, romló egészségi állapotú szüleivel?

Nem azért mert külföldön él, hanem direkt, mert egyszerűen leszrja mi van velük.

Az ilyen ember a szülei temetését is ki fogja hagyni?

Ha láttatok hasonló példát, hogy alakult a viszonyuk? Volt esetleg változás, érdeklődés, megbánás, bármi?


2022. aug. 6. 09:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni az okot, hogy miért nem törődik a szüleivel. Én, a szüleimmel szemben el sem tudtam volna képzelni, hogy ne törődjek velük.

Gyakori, hogy a meny buzdítja a fiukat ellenük, aki az ilyen nyomásnak nem tud ellenállni. Persze, a menynek is lehet oka, mert az anyósa kezdte őt nevelni...

2022. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Normális, persze, ha van oka.


Engem sem érdekelnek a saját szüleim, mert elég korán elvágták magukat nálam és korán el is költöztem. Oldják meg maguknak a saját temetésüket.

2022. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Vmi oka biztos van rá
2022. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Pl. én is. Végképp nem érdekel, mi van velük, igen, a temetést is kihagyom és az örökségem sem kell. Le lehet pontozni
2022. aug. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Apámmal nem, de "kedves" nevelőanyámért egy szalmaszálat nem fogok keresztbe tenni.


Nem bosszú, egyszerűen csak nem fogom az időmet pazarolni, hogy őt ápoljam, vagy otthont keressek neki, stb. Majd ő szépen megoldja magának, éppúgy, ahogyan az életét, amelyben én csak egy örökös nyűg, egy utálatos kis senki (az ő szavai...) voltam.

Nem voltam utálatos, egyszerűen csak féltékeny volt rám és anyára (a már elhunyt édesanyámra).


Bár nem értem, miért kell olyan pasival összejönni, akinek gyereke van, ha egyébként ő utálja őket. Na mindegy.

2022. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%
Lattam ilyet, sajnos csaladon belul. Ok elmeletileg volt, bar szemely szerint nekem nem utotte meg azt a mercet, hogy emiatt megszakitsam a kapcsolatot. Az illetovel a harom gyereke kozul csak egy tartotta a kapcsolatot, a masik gyerekerol tudom, hogy rosszul erezte magat egy ideig, a harmadikrol fogalmam sincs. Viszont a temetesre mindharman eljottek.
2022. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak köszönhetően két öngyilkossági kisérleten voltam túl 17 évesen. Kb 20 évembe került, hogy túl tudjak lépni a sok megaláztatáson és fájdalmon amit a saját anyám okozott nekem. Egyetlen okot mondj miért kellene érdekeljen mi van vele!
2022. szept. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!