Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam ezt el anyámnak?,

Hogy mondjam ezt el anyámnak?,

Figyelt kérdés

Tudom nagyon ciki, de elkaptam a tetüt.

Szóval még középiskolás koromban egyszer egy osztálytàrsamtól valahogy elkaptam ezt a vackot, de akkor is elhordott engem mindenféle igénytelen nyomoréknak, hogy ez az hibám, és majdnem kirakott a házból. Most eltelt egy jó pár év, és magam sem tudom hogyan, de megint elkaptam. Hozzáteszem nem tudom tényleg, hogy hogyan és kitől, mert nem voltam sehol szó szerint. Home officeban dolgozom, nem utaztam, nem voltam senkivel, és még a városban sem ültem le egy padra, vagy bármi hasonló. És tiszta vagyok. Sokat mosok kezet, naponta fürdök, naponta kétszer mosok fogat/plusz fogselyem, szàjvíz/, négy naponta mosom a hajam. El nem tudom képzelni, hogy mégis honnan szedtem össze. Az elmúlt két hétben csupán boltban voltam, ahol nem ültem le sehova, meg hivatalban, ahol le kellett ülnöm az ügyintézőhöz 10 percre, de ott is össze volt fogva a hajam, és a hajam sem ért a székhez hozzá. Pedig az az egy tippem van, hogy onnan hoztam haza.

Mivel egy fedél alatt élünk mindenképp tudni fogja, de már előre látom, hogy balhé lesz.

Most indulok venni mindenféle írtót, és még ma kezelni fogom a hajam, meg mindent kimosok fertőtlenítővel magas hőfokon amivel érintkeztem. Fésűm meg kidobom. Mivel sajna már egyszer volt ilyen iskolában tudom mit kell csinálni.


2022. aug. 8. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán próbáld akkor feltenni az irtószert a hajadra, amikor ő nincs otthon. Vagy éjjel. De ne mondd el neki.
2022. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindig itthon van, mert dolgozni nem igazán tud, mert mozgásszervi műtéten esett át.

Én is gondolkodtam, hogy nem mondom el, de jó lenne neki is szerintem, ha minimum egyszer àtmosnà ő is a haját irtószerrel, mert egy pár nappal ezelőtt például leültem az àgyàra.

2022. aug. 8. 09:12
 3/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Mi van, ha tőle kaptad el. ?
2022. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő sem jár sehova, mint én. Meg ő is tiszta. Takarítjuk a házat is rendszeresen. Boltba is együtt mozdulunk ki. Ő nem vakarózik egyébként, de én már az egész éjszakát végig vakaróztam. Pár napja már érzem, hogy valami nincs rendben, ránézett a hajamra, de azt mondta ő nem lát semmi rendelleneset, még korpàt sem. Hát, én meg éjszaka hajmosás után találtam rendelleneset, úgyhogy sajnos kétségtelen mi a probléma.
2022. aug. 8. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem segítség, de mivel ennyire kiemelted, azért leírom: a fejtetű nem attól függ, mennyit mosod a hajad, vagy mennyire vagy tiszta. Sőt, a tiszta hajat, fejbőrt ő is sokkal jobban szereti, hiszen szabadabban tud mozogni és táplálkozni.

Szóval ne érezd úgy egy pillanatig sem, hogy a te hibád.

2022. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5, köszönöm! Csak elég kellemetlen, hogy pár éven belül már másodjára kapom el, pláne úgy, hogy több, mint féléve szó szerint sehova nem megyek hivatalon, és bolton kívül.
2022. aug. 8. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy a tetű jobban szereti a tiszta hajat. Mondd el neki, hogy ez a szitu. Ha lehord mindennek, az persze rosszul esik, de te tudod, hogy nem vagy igénytelen. Egyébként a ruhádról is fel tud mászni a hajadig. A hivatalba pedig mindenféle emberek járnak, szóval van esély, hogy ott kaphattad el. Egy ismerősöm a busz fejtámláján is látott már tetűt.
2022. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint, ha meggyógyult a hajam, akkor muszáj leszek megelőző szert is venni, és használni mielőtt ilyen helyre megyek.

Pedig annyira figyelek évek óta arra, hogy nehogy hozzáérjen a hajam bármihez is idegenhelyen, de még így is elkaptam, mert felmàszott rám ezek szerint.

Sajnos egyébként láttam is, hogy kik ültek előttem az ügyintézőnél, és az egyik egy hajléktalannak kinéző öreg férfi volt, a másik meg egy nagyon zsíros hajú, nagyon koszos roma asszony.

Mindegy, kikezelem magam amilyen gyorsan csak lehet, és innentől használni fogok megelőző szert is.

2022. aug. 8. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Amugy simán elmondod nem tehetsz róla hogy elkaptad.
2022. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!