Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyámnak...

Hogyan mondjam el anyámnak hogy külföldre szeretnék menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy nagyon de nagyon ellene van a dolognak, próbáltam normális hangnemben közölni vele, orditozas lett a vége.Hogyan tudnám ezt mégis elmondani neki?

2022. ápr. 8. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Anya, felnőtt vagyok. Külföldön vállalok munkát.


Mit kell ezen ragozni?

Aki ennyire kézzel lábbal hadakozik, annak nyílván bármilyen észszerű magyarázatot hozol fel,nem fogja elfogadni se megérteni

2022. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Van-e objektív oka rá? Tehát: te tartod el, mozgássérült, és kell a segítséged a ház körül stb.
2022. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

2

Mert ha igen, akkor jogosan "nem engedi"?

2022. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát én tuti nem hagynám itt anyám ha egyedül nem élne meg, nem boldogulna: az életénél nem lenne fontosabb hogy kimenjek. Amúgy meg rögtön a szülőt támadod: holott lehet az is ok, hogy totál irreális a kérdező elképzelése, semmi nélkül indulna neki. Mondjuk se munka, se nyelvtudás...
2022. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4.Vagy csak a szülő egyszerűen nem akarja elengedni a gyerekét a nagy világba és hogy ennyire távol legyen tőle...
2022. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Mint mindig, kevés az infó!!!


- Nemed?

- Iskolád?

- Nyelv?

- Hová?

- Mit kezdesz ott?


Mert Ukrajnába zsoldosnak, vagy Svájcba kurv...bébiszitternek, én sem engednélek.

2022. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

4

Felnőtt ember, éknie kell az életét, nem az anyját istápolnia.

Ha kimegy és hibázik, abból majd tanul.

Én 6 éve jöttem külföldre, 0 nyelvtudással, takarítani...

Közben tanultam a nyelvet, kaptam jobb munkát, szobából lakásba költöztem, vettem autót, és van spórolt pénzem.

2022. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

6. Jogos kerdesek..

Kívancsi vagyok en is.

2022. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
6, pedig Svájcban bébiszitterként, valódi(!) bébiszitterként jól lehet keresni. Én is az voltam ott. :D
2022. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

9

Vannak olyan ostobák akik szerint mindenki kUr...a aki svájcba megy

2022. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!