Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Edesapám szerintetek hajlandó...

Edesapám szerintetek hajlandó lenne békülni?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve nem beszélünk, én 22 vagyok, az ország másik felén élek. Magamról röviden ennyi.

Azért nem beszélünk mert akkor lett egy párja akivel azóta is együtt van, és vele 1x összevesztem még kisgyerekként, és onnantól megtiltotta apámnak hogy beszéljen velem. Ő meg olyan hogy ha neki azt mondják hogy álljon sarokba, akkor beáll. És azóta egymáshoz sem szólunk. Próbáltam én kibékülni már pár alkalommal, de semmi. Ezeknek az alkalmaknak is már egy jó 6 éve.

Anyám nincs, mert egy hajléktalan alkoholista, apámmal nem beszélek ugye, szóval kb mindent magamnak kellett elérnem és megtanulnom, nem volt ott senki azoknál a góloknál, versenyeknél amikor nagyon boldog voltam. A pénzt sem mutatta meg senki hogy hogyan kezeljem, de összejöttek a dolgok. Csak mostmár elegem van ebből hogy nincsen családom. Magányos vagyok...



2022. aug. 8. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nincs értelme. Apádnak a punci fontosabb nálad, különben már keresett volna. Ne szívasd magad.
2022. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
57%
Szerintem hajlandó lenne békülni. Ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez. Egy próbát megér, én felkeresném a helyedben.
2022. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Egy próbát megér,
2022. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem. Mekkora mocsadéknak kell lenni, ha egy ilyen anyával hagy, és az új párja miatt szarik rád!? Kicsi gyerek voltál, 1 kamasszal való egyszeri veszekedést nem kellett volna komolyan venni. Ő sosem lesz olyan támaszod, amire vágynál!

A baráti kapcsolataidat erősítsd inkább! Nem mondom, hogy ne próbáld meg, de sok reményt ne fűzz hozzá.

2022. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Jobb egyedül, mint egy féreggel. Hagyd !
2022. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Az lehet, hogy Édesapád hajlandó lenne békülni, de ha az élettársa ugyanúgy eltiltja tőled, ahogy eddig, ő pedig ezt elfogadja továbbra is, akkor ez sajnos nem is lényeges.

A korábbi békülési kísérleteid miért hiúsultak meg?

2022. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem megér egy próbát. Legfeljebb nem sikerül. 6 év alatt sokat változhat egy ember, lehet ő is megváltozott és hajlandó lenne békülni. Nem biztos, hogy most is beállna a sarokba. Ha így van és hajlandó békülni, akkor megérdemel egy új esélyt.
2022. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

Keresd fel személyesen! Majd meglátod, mit reagál! Így az a hárpia sem tudja megakadályozni, hogy találkozzatok!

Az is jó lenne, ha a telefonszámát megtudnád és megbeszélnél vele egy találkozót valahol!

2022. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem az élettárs volt itt a fő gond. Az csak indok volt apucinak. Az az igazsag hogy miutan a ferfuak elvalnak, mar nem tudnak kotodni az exxel kozos gyerekhez, foleg ha korabban se jatszott, foglalkozott vele. Nem kellettel neki es ez a ceszekedes csak kapora jott. Ha barmi apai erzes is lenne benne, mar keresett volna, akar titokban a nő háta mogott. Te meg mindig gyerek vagy szinte eletkorilag is, o a felnott, neki kellett volna, kellene keresnie. Sajnos nem kellesz neki, ezt el kell fogadnod. Ne keresd,mert csak csalodni fogsz benne. Futottok nehany kort es annyiba marad. Hidd el, az olyan ferfi akiben van kotodes, szeretet miegymas, nem hagyott volna magadra.
2022. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
"és onnantól megtiltotta apámnak hogy beszéljen velem" innentől mese az egész. A gyerekével az nem beszél aki magától sem akar. Úgyhogy kár a spinére fújni.
2022. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!