Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha elhagytam apám...

Mit tegyek, ha elhagytam apám kanalát?

Figyelt kérdés
A mama hagyta rá, elég különleges. Azzal ettem múlt héten és azóta nincs meg. Keresi és bűntudatom van. Arra sem emlékszem, hogy hova tehettem.

2022. aug. 9. 12:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg.
2022. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem nyelte el a föld, keresd és megtalálod. Szekrény alatt, mögött
2022. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vitted ki a házból, akkor meglesz
2022. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kanalak jó eséllyel kerülnek bele véletlenül a szemetesbe (joghurtos pohárral, pl.). Ha még nem vitték el a kukások, nézz körül ott is.
2022. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%

Ha azzal ettél, gondold végig mit. Hogyha valami eldobható doboza volt, akkor kukába keresd, de ha tányérból, akkor meg a mosogatógép/mosogató közelébe(persze csak ha beraktad)

Nézz körül ott ahol ettél vele!

2022. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
35%

Ez amúgy miféle kanál? Sima étkezőkanál vagy valamiféle díszkanál? Értem, hogy örökség, de HA csak egy szimpla, közönséges kanál, akkor is mi a bánatnak kell étkezésre használni egy elhunyt személy örökül hagyott emléktárgyát? Én a helyedben bebugyolálnám valami kendőbe és biztos helyen tárolnám valami fiókban vagy polcon. Erre mit csinálsz egy emléktárggyal? Elhagyod...


Ahogy a többiek is írták, azonnal keresd meg.

2022. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

Normális esetben egy kanállal az ember a konyhában vagy az étkezőben eszik, onnan ki sem viszi. Onnan bekerül a mosogatóba és el lesz mosogatva.

Ha te máshova is vitted, akkor gondold végig, hova, és ott keresd.

2022. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha annyira féltitek azt a kanalat, akkor miért használjátok? Én mindig elteszem, ha valami fontos nekem, pont azért, hogy ne veszítsem el.
2022. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Hát én mondjuk a nagymamám régi kávés pohárból szeretem a reggeli kávét, mert akkor úgy érzem, együtt kávézunk....



Kukát nézném én is át.

2022. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%
Valaki komolyan eszik egy családi relikviával? Mond hogy nem azért mert nem volt kanál elmosva...
2022. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!