Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nem mehetek csak úgy haza ezek után…

Figyelt kérdés
Anyu megengedte hogy egy régi lakásában lakjak, amit eddig kiadott. Mivel nem tudtam a pénzemből kivenni albit, de el kellett otthonról költöznöm, megengedte nekem. Viszont nagyon rossz egyedül lakni, és mivel kb egész nap otthon vagyok eléggé egyedül érzem magam, este pedig van hogy félek.😅 Régen is utáltam egyedül elaludni, mindig megvártam hogy valaki hazaérjen, de most muszáj, és nagyon rossz. Tévé sincs amit csak úgy bekapcsolhatnék, ezért YouTube videókra szoktam elaludni, de sokszor vannak rémálmaim.😓 Nem tudom mit csináljak, nem mehetek csak úgy haza, csak útban lennék, de így pedig nagyon rossz, és alig alszom, plusz baromi rosszul érzem magam. Szerintetek mit csináljak? 18L😅

2022. aug. 12. 00:57
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
88%
Mért lennél útban a saját anyádnak, mért dobott ki? Ezek után? Mik után? Én mindenkinek azt mondom, hogy költözzön el, de hacsak egy mód van rá, nem 18 évesen, az még gyerek.
2022. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
95%
Szerezz anyádnak albérlőt a lakásba, aki beéri egy szobával. Valamelyik barátnőd biztos menne ha jutányos az ár. anyu örülhetne a kis plusz pénznek, te meg nem lennél egyedül.
2022. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem vannak még itt dolgok anyukád és közted, amikről nem írtál.
2022. aug. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Hát anyu össze akart költözni az új párjával, de 3 embernek kicsi az a lakás szerinte, pedig apuval együtt is laktunk ott a válásuk előtt. De biztos nekik jobb így, nem tudom, mióta elköltöztem nem nagyon beszéltünk, pedig próbáltam hívni az ottmaradt cuccai miatt.

Nem nagyon vannak barátnőim, és anyu sem hiszem hogy örülne ha “csajos lakás” lenne belőle.

2022. aug. 12. 01:13
 5/56 A kérdező kommentje:
*cuccaim, bocsánat
2022. aug. 12. 01:14
 6/56 anonim ***** válasza:
97%

Anyádat nem tudod telefonon elérni? Ritka nagy állat, mit ne mondjak.

Anyától és apától az a minimum elvárás, hogy ha nem tudta felvenni, akkor később visszahívja a gyerekét.

2022. aug. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
94%
Hát, szépen vagyunk, hogy a saját anyád 18 évesen kirúg. Ugyanez 3 év múlva már normális lenne. Akkor próbálj lakótársat keresni, próbáld magad lelkileg megerősíteni, hiszen semmilyen veszély nem leselkedik rád, csak félsz, igyekezz bepasizni. Ha szerelmes leszel, nem fogsz félni. Kutya, cica esetleg? Anyáddal pedig igen szűkkörű legyen a kapcsolat, pillanatnyilag nem érdekled.
2022. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
64%

Én teljesen megértelek. Pont ilyen okok ól laktam otthon 26 éves koromig, mert nem mertem egyszerűen egyedül lenni. Volt egy üres lakásunk, de szörnyen éreztem ott magam. Csak akkor költöztem el, amikor megismertem a férjemet.

Nem lehet, hogy anyád a női kapuzárási pánikot éli? Mai világban egy 18 éves még szinte gyerek! Ha nem indokolják ezt rossz otthoni körülmények, nem önszántadból mész el, akkor nagyon nem kéne még különköltöznöd.

Beszélj az anyáddal! Mondd el neki az igazat! Azzal nem nyúlhatsz mellé.

2022. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire tudnék bepasizni, nem vagyok az a típus sajnos. Igazából anyu pedig már kitehetett, és normális ha felnő a gyerek és el kell költöznie, nem?
2022. aug. 12. 01:28
 10/56 anonim ***** válasza:
90%
Ha felnőtt. Nem a 18 évedtől leszel felnőtt. Te annak érzed magad? Lelkileg? Önellátó vagy? Dolgozol?
2022. aug. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!