Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nem mehetek csak úgy haza ezek után…

Figyelt kérdés
Anyu megengedte hogy egy régi lakásában lakjak, amit eddig kiadott. Mivel nem tudtam a pénzemből kivenni albit, de el kellett otthonról költöznöm, megengedte nekem. Viszont nagyon rossz egyedül lakni, és mivel kb egész nap otthon vagyok eléggé egyedül érzem magam, este pedig van hogy félek.😅 Régen is utáltam egyedül elaludni, mindig megvártam hogy valaki hazaérjen, de most muszáj, és nagyon rossz. Tévé sincs amit csak úgy bekapcsolhatnék, ezért YouTube videókra szoktam elaludni, de sokszor vannak rémálmaim.😓 Nem tudom mit csináljak, nem mehetek csak úgy haza, csak útban lennék, de így pedig nagyon rossz, és alig alszom, plusz baromi rosszul érzem magam. Szerintetek mit csináljak? 18L😅

2022. aug. 12. 00:57
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
93%
Kegyetlen, de ha 18 éves emgteheti h kiteszi
2022. aug. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Hát nyáron dolgoznom kell, csak most vizsgám lesz az előre hozott érettségi miatt, és arra tanulva, már augusztusban nem dolgozom.😅 Hát, valamennyire megoldom a dolgot, még nem haltam éhen.😆😅
2022. aug. 12. 01:33
 13/56 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén remélem, hogy ez kitaláció!

Ez a mondat olyan szomorú, hogy azt ki sem tudom fejezni: "Mivel nem tudtam a pénzemből kivenni albit, de el kellett otthonról költöznöm, megengedte nekem."

Normális anya ilyet nem csinál, egyáltalán honnan van pénzed, leérettségiztél már, segít a lakáson kívül valamiben, szoktatok beszélgetni? Kellene neked lakótárs, akár társbérlő, vagy kisállat, hogy ne legyél egyedül, vagy más megoldás a lakhatásra, nagyszülők, vagy apukád.

2022. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Hát nem kitaláció, ez a helyzet. Anyuék elváltak, továbblépett mindenki, lett párjuk, stb. Néha komolyan hiányoznak az esti veszekedések, abból tudtam, hogy mindenki otthon van.😅
2022. aug. 12. 01:38
 15/56 anonim ***** válasza:
65%
Deszar
2022. aug. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
95%
"Hát anyu össze akart költözni az új párjával" Már bocs, de megb*szta a k*rva isten, ha annyira akarom az új kant hogy kidobom a tanuló gyerekem... Akkor költözök a gyerekkel együtt nagyobb házba, vagy nem hozom házhoz a csávót.
2022. aug. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
90%
Bazdmeg, a dákóért kidobja a gyerekét...ilyen nincs... rohadék egy anyád van.
2022. aug. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező: ha valahogyan tudnál szerezni a bejárati ajtóra egy riasztót (nem olyat, ami hamisan is beriaszthat), ami baj esetén nagyon hangosan jelezne, ez megnyugtatna?
2022. aug. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
14%
Nem rakta ki, van hol laknia. Szerintetek aki kap a szülőtől egy lakást, ahol önállóan élhet, az ki van dobva?
2022. aug. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
76%
#18 vagyok, nemt udom miért lettem lepontozva, tudok olyat akinek ez a módszer segített.
2022. aug. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!