Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi anyukám hogy...

Miért nem engedi anyukám hogy saját magam kezeljem a gyógyszerem?mit tehetnék hogy engedje?

Figyelt kérdés
Szorongásom és depresszióm van keverve.öngyilkos hajlamokkal (néha) 17 vagyok már amúgy es nem értem.Rivotrilt szedek de nem engedi hogy saját magam intézzem,ő adagolja.és ebből nem enged.Én akarom magamnak:( mit tegyek hogy engedjen ebből?
2022. aug. 15. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkos hajlamú kezébe nem adunk túladagolható gyógyszert. Ezért.
2022. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy miért szeretnéd te intézni, de pont a problémád jellege miatt egyet is érték, hogy nem engedik. Az ilyet pontosan kell szedni, ha nem vagy jól, akkor is.

Ha elég régóta tünetmentes vagy, esetleg próbáld megbeszélni, hogy adjon oda 2 adagot egyszerre (vagy más kompromisszumot ajanljon), és próbáld így megszerezni a bizalmat. De fogadd el, ha nem megy bele. Ha meg érzed, hogy nem megy, erj tőle segítséget, és inkább add vissza neki a teljes kontrollt.

2022. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Doki sem engedné amugy ha olyan gyogyszer.
2022. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik az, hogy fél attól, hogy nem szeded rendesen. Túl kevés /túl sok.

Másik, hogy 17 évesen jogilag még nem vagy felnőtt, tehát ha te kárt teszel magadban az édesanyád felelőssége. Tehát felelősségre vonható mivel a kezedbe adott egy "potenciális gyilkos fegyvert" holott a diagnózisod szerint nem kellene.

2022. aug. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy beszámítható, NEM szedheted a gyógyszert saját felelősségre, hiába problémázol rajta.


25 éves ismerősömre ráhagyták, mert felnőtt, tudja mit csinál.

Végül a kórházban kötött ki, miután majdnem meghalt, mert bxta beszedni, mondván "minek"?


Azóta az anyukája intézi a gyógyszerelést, mert ő figyel rá, hogy minden nap bevegye, és láss csodát, azóta minden rendben a nővel.

2022. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért kis szívem, mert ha elmegy az eszed és öngyilkos próbálnál lenni a gyógyszerrel, anyádat hivatalból feljelentenék.
2022. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!