Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki évekig szedett pszichiatri...

Aki évekig szedett pszichiatriai gyogyszereket,antidepi,nyugtato,altato stb. Es letette,milyen maradando karosodasokat tapasztalt sajat magan? Plusz meg ha ivott is ...?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem ittam. A többi volt. Semmilyen maradandó károsodást nem okozott, amikor leálltam.. Több évre rá újra fellángoltak a tünetek. Emiatt újra szedek gyógyszert. Károsodást nem tapasztalok szedés közben.
2022. júl. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem ittam, de sokáig függő voltam nyugtatóra, és nagyon nehezen tudtam elhagyni. 32 hónapja tiszta vagyok, és még mindig vannak elhúzódó elvonási tüneteim. Ha az ember nem 60-70 éves, akkor elvileg minden tünet elmúlik, bár évekbe is telhet. És ugye öregszünk is, szóval pl memória problémák, libidó és hasonlók annak is csökken, aki életében egy szem gyógyszert nem vett be.
2022. júl. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Mekkora adag nyugtatót szedtél?


Én max 1,5 mg-,ot szoktam. Jobb állapotban 7-20 naponta 0,5 vagy 0,25 mg-al szoktam csökkenteni. A teljesel elhagyás után 3 héttel monden megvonási tünetem elmúlik.

2022. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5 év altató szedéstől romlott a memóriám, amióta leálltam vele valamivel jobb de nem az igazi pedig 2 éve már h nem szedek.
2022. júl. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 És most már tudsz rendesen aludni?
2022. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki antidepresszánsokat szed vagy tervezi, hogy szedni fog, mindenképpen olvassa el ezt a cikket! Nagyon fontos!

Sajnos, saját tapasztalataim is alátámasztják a leírtakat...

PSSD - [link]

2023. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!


Milyen tüneteket tapasztaltál a szedéskor és utána?

jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!