Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám másik szakot akar rám...

Anyám másik szakot akar rám erőltetni. Mit tennétek ti?

Figyelt kérdés

Van érettségim, anyám rám erőltetné a technikumot abban a szakmában amit utálok. Én már találtam másik suliban másik szakmát amit szívesen csinálok és szeretném ha hivatalosan is meglenne a végzettségem,de nem akarja engedni, ha szóba van hozva már kiabál egyből. Még a jogosítványt sem engedi/ott már beiratkoztam egy tanfolyamra(nem tudja)

Szülői beleegyezés nélkül is be tudok iratkozni oda ahova én akarok gondolom, de nem vagyok benne biztos.

19/f



2022. aug. 19. 14:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy van szülő, aki ahelyett, hogy örülne, hogy egy talpraesett, előrelátó gyereke van, inkább le akarja törni a szarvát.

Ne hagyd magad, kérdező! Jól látod, ez a te életed, te fogod azt a szakmát megszerezni és művelni. Biztos, hogy mérges lesz az anyád az elején, de ha van egy kis esze, be fogja látni, hogy neked volt igazad. Drukkolok, hogy a lehető legsimábban menjen a körülményekhez képest.

2022. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp azt tanuld ami érdekel
2022. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Te saját döntésed, felnött vagy.
2022. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagy, jogilag felnőtt. Nem kell a beleegyezése. Azt tanuld amit te akarsz, ő úgyis ordítani fog valamiért.
2022. aug. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Majd azért írok mi lett, hátha valakit érdekel.
2022. aug. 20. 15:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!