Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy ne hiányozzon...

Mit tegyek hogy ne hiányozzon ennyire az anyukám?

Figyelt kérdés
Azt előre leszögezem hogy 23 éves lány vagyok. Szóval most nem szeretném megnevezni a pontos okot, de elváltak a szüleim. Rá pár napra az anyukám öngyilkosságot kísérelt meg, de túlélte, jelenleg kórházban van. Viszont nem látogathatom még. Az elején még jól bírtam meg minden, de már kezd nagyon hiányozni. Sokszor kapom magam azon hogy pityergek. Apukámmal és a testvéremmel maradtam. Viszont ha anyukám ki is jön a kórházból valószínűleg sosem lesz a régi (bal szemére megvakult és fennáll a lebénulás esélye is). Most hogy ebbe belegondolok nagyon hiányzik és úgy érzem nem bírom tovább ezt a nyomást. Nem beszélek erről itthon, de szerintem már látják hogy valami baj van.
2022. aug. 20. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom kérdező, nem tudok érdemben hozzászólni.😐 Nagyon sajnálatos dolgok történtek veletek. Tudom ettől most nem lesz jobb kedved, de anyukádat Isten segítse meg❤️🥺 Imádkozni fogok érte.✨
2022. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves hozzászóló. Az a helyzet hogy még én magam sem fogtam fel teljesen hogy mi történt. Ez az eset anyukámmal 3 hete történt. Azóta csak annyit tudok róla amennyit telefonban mond az orvos, így is suttyomban telefonálok csak.
2022. aug. 20. 18:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy bármilyen rossz is, most van a legjobb helyen, és szerencsére még él, és van lehetőségetek szép jövőre.

A leírtak alapján úgy tűnik, édesanyád teljesen ebben a feleség szerepben teljesedett ki, és az vezetett az öngyilkossághoz, hogy ezt (vagyis mindent) elveszítette. Legyen mostantól az a feladata, hogy felépül; gondold át, hogyan tudsz majd neki ebben segíteni, ha van rá lehetőséged.


És szerintem erről igenis beszélni kellene otthon. Nem a hibát, hibást kell keresni, hanem csak arra koncentrálni, ki hogyan éli ezt meg.

2022. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%

Elvált a férjétől, a két gyereke meg az apját “választotta”. Várható volt igazából hogy nem látja több értelmét az életének a szerettei nélkül és meg akar majd halni.

Jó helyen van a kórházban, ott kap megfelelő ellátást.

Ti meg ha szeretitek foglalkozzatok ezután vele többet, ha meg nem szeretitek, akkor ne siránkozz hogy neked mennyire hiányzik, mert nagyon álszent.

2022. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"suttyomban telefonálok csak"

Miért?

Attól, hogy elváltak, még az anyád.

Ha csak nem tört mindannyiótok életére, nem látom okát, miért kéne csak suttyomban érdeklődnöd felőle...

2022. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem lehet látogatni? Erre semmi ok, még a zárt osztályon is lehet. Ki mondta, hogy nem lehet? Semmit nem tudsz tenni, hogy ne hiányozzon, hát hogyne hiányozna? Kellene neked egy pszichológus, ha van rá pénzed, akkor magán, ha nincs, akkor legalább állami. Addig is a barátnőidnek öntsd ki a szívedet.
2022. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A hatossal egyetértek, miért nem látogathatod? Apukád nem engedi?

Feltételezem elég csúnyán váltak el, és nem ti akartatok apátokkal menni, de a jelenlegi helyzetben kénytelenek vagytok ott élni.

2022. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ó Istenem... Nagyon sajnálom. És téged is. Bízzunk benne, hogy rendbejön, fizikálisan és mentálisan is.

N

2022. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mikor engednek látogatni?
2022. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Jaj bakker, ez nem ide akart jönni...
2022. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!