Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek gyereketeknek,...

Megengednétek gyereketeknek, hogy hiányozzon egy-két napot az iskolából ezzel az indokkal?

Figyelt kérdés

Ma voltunk du étteremben, és azóta nagyon nagy hányingerem van, plusz az előbb ment a hasam. Tanulni sem bírtam egész nap.

Megengednétek, hogy hiányozzon egy-két napot ebben az esetben?

Eddig 8 óra hiányzásom van csak (1 nap).


2017. dec. 3. 19:14
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
16L, ha fontos
2017. dec. 3. 19:15
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Holnap kiderülne, ha rosszul vagy akkor igen, de ha nincs bajod, akkor semmi okod rá.
2017. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
18%

Igyál meleg sós vizet.


Én mindig így lógtam amíg középsuliba jártam. :D


De, nagyon rossz... most is, ha rágondolok, elkap a háyninger... de attól megérte. :D

2017. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Ha még holnap reggel is elkap a hasmenés vagy ha hányingered van, akkor maradj otthon.
2017. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Nálam ez az éjszakától és a másnap reggeltől függene.

Ha éjjel is hánynál, vagy menne a hasad, illetve reggel is, plusz netán még be is lázasodnál, akkor természetesen igen. Reggel orvos, aztán majd ő megmondja, hogy mi a helyzet.

De csak mert ma nem voltál jól, attól még másnapra ha jobban vagy, suliba mehetsz. Lehet csak nem esett valami jól és holnapra kutya bajod sem lesz.

Amúgy ha van otthon probiotikumotok, akkor azt vegyél be, plusz diétázz. Ne terheld le a gyomrodat.

2017. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt félévente 1-2 joker napom, akit kivehettem és igazoltak a szüleim. Azon felül, ha tényleg valami bajom volt, akkor szóba se jött, hogy iskolába menjek.
2017. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
2%
Nem engedném meg. A lustaság nem ok arra, hogy hiányozzon a suliból.
2017. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Valoszinleg lusta vagyok, ha hajnalig tanulok altalaban es ki akarok venni egy szabadnapot, mert ma kb koncentrralni se tudtam, mivel nem epp vagyok toppon.

Koszi a valaszokat, meglatjuk mi lesz reggel.:)

2017. dec. 3. 20:15
 9/33 anonim ***** válasza:
2%
De akkor miért hazudozol jobbra-balra?
2017. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
42%
Mit csinálnál azalatt az egy-két nap alatt?
2017. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!