Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elváltak a szüleim. És apukám...

Elváltak a szüleim. És apukám elutazott de nem tudom hová. És nem tudom felhívni sem. Nekem nagyon hiányzik. Mit csináljak h ne hiányozzon ennyire? L

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 22:01
 1/8 anonim válasza:
58%
Beszélj anyukádal erről ő tudna a legkönnyebben segíteni :)
2018. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Telefonja nincs? Ha ő nem keres Téged, nagyon nem vagy fontos neki, próbàlj erre gondolni, talán nem fog annyira hiányozni!
2018. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Engem 7 éve nem keress az apám ,úgy hogy ,én se fogom őt
2018. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
19 f
2018. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
le lehet pontozni, de annak a válaszolónak van igaza, aki szerint apuci marhára keresi a gyerekét.. Ja nem, tojik rá. Sajnálom kérdező, de apád nyilán nem kiváncsi rád. Egy ilyen rongy szülő után kár a szíved fájdítani. Anyukád nyilván okkal válik el tőle...
2018. aug. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Apuci rájött, hogy mennyivel könnyebb gyerek nélkül az élete jelenleg, és hogy mennyire nem élte ki magát fiatal korában. Azon se lepődnék meg, ha a te korosztályodban (18 körül) keresne magának muffot. Sajnos sok férfi jön rá, hogy nem épp tündérmese a gyereknevelés és a családos élet, és csak később (ha egyáltalán) jön rá, amikor már 50-60 elmúlt, hogy mennyire szemét alak volt.

Nem érdemes keresni, hacsak anyukád nem fenyegette be valamivel, és ő nem akarja, hogy lásd. Plusz nem tudom tényleg mennyi vagy, de ha mégis 18 alatti, akkor gyerektartás fizetésre kötelezett, szóval annyira gondolom nem tűnhetett akkor el. Ha meg elmúltál, akkor próbálj meg ezen túllépni, sajnálom.

2018. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem apám lassan tiz éve nem.keres. Leszarom, de majd ha akar valamit, akkor se kelljek neki.
2018. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem 1 éves korom óta nem látott az "apám". Azért használok idézőjelet, mert az ilyet már Hamurappi idején sem tekintették apának. Tudniillik akkor vágatta ki valakinek a nyelvét, ha arra a személyre mondta, hogy: "Nem vagy az apám/anyám.", aki felnevelte.

Én sem keresem, sőt a családi nevemet is megváltoztattam. Nincs kedvem egy olyan családhoz tartozni, aminek egyik tagjától sem kaptam soha semmit!

2018. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!