Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem hagynak békén...

A szüleim nem hagynak békén állandóan bele kötnek a stílusomba, meg akarják mondani hogy öltözködjek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mondd el minden alkalommal, hogy Köszi, nekem így tetszik. Hátha nagy sokára megértik.
2022. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
ők fizetik a cuccaidat? Ha nem, úgysem tehetnek semmit.
2022. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Velük laksz még?Ha nem akkor szimplán ne beszélj velük.Majd fölfogják.
2022. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Ők tartanak el és veszik a cuccaidat? Igen. Akkor szépen befogod a szádat, majd 18 évesen hősként távozol, eltartod magad és majd akkor eldöntöd, mit hordasz.
2022. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy a szülei tartják el, ha nincs még szakma a kezében, 4-es! Törvényi kötelességük, nem szívesség! De attól még a gyerek nem a rabszolgájuk, hogy a saját ízlését és stílusát semmisnek tekintsék! Te mit szóltál volna, ha a szüleid mindenben keresztbe tettek volna neked, legyen az étel vagy szobaberendezés vagy iskolaválasztás?
2022. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
6: Gondolom, az idős, beteg szülők tartásáról is ugyanez a véleményed.
2022. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves vagy? Milyen a stílusod? Nagyon nem mindegy, hogy a szakadt farmerről akarnak-e lebeszélni, vagy nyolc méteres nyílással rendelkező boob T-shirtről.
2022. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Ki fizeti a cuccokat?
2022. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk pont ilyenből van a probléma. A lányunk öltözéke katasztrófa és ezt nem csak mi látjuk így. Örülnénk ha szakadt farmert hordana, de farmert se vesz fel. Sokszor azt se tudják eldönteni az ismerősök hogy fiú vagy lány. Próbáltuk neki elmondani mi az oka, hogy sokan beszólnak neki, de hatástalan. Mi zsebpénzt adunk és azt költi amire akarja. Már ott tatunk, hogy bármilyen gáz a ruha akkor se szólunk érte. Majd megtapasztalja.
2022. szept. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell beleszólni, minek? Majd kiforr a stílusa. Kamaszként 0-24 farmer-tornacipő kockás ingben jártam, rövid hajjal, feketére lakkozott körömmel, és pont nem érdekelt, hogy ki néz fiúnak.


21-22 évesen kezdtem szoknyát viselni, azóta is szívesen hordok (30+ vagyok), sminket nem használok, de a hajam váll alá érő, vékonyka nyakláncot, egy gyűrűt, fülbevalót hordok... nőies vagyok és szeretem, hogy nőies vagyok.


A tornacipő megmaradt (örök darab), de a fekete lakkot és rövid hajat el nem tudnám képzelni magamon.

2022. szept. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!