Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha az anyám...

Mit tegyek, ha az anyám állandóan szid engem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok 100 ezer kérdés van ebben a temában, de én azért leírom az én egyedi problémám.

Hát, az anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom. Ezt konkrétan úgy kell elképzelni, hogy ha a húgommal veszek akkor mindig neki van igaza, mindenét lecsesz, semmi sem elég jó, és bármennyire is próbálkozom azsoha nem elég jó/ tökéletes.

Konkrétan otthon ki sem merek menni a szobából, mert félek.

Mit tehetnék?


2022. jún. 2. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Elköltöznek otthonról.
2022. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de az iskolapszichológussal próbáltál már beszélni? Vagy a családsegítőben is van gyermekpszichológus, oda is mehetsz.
2022. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

#1

Persze, mert az csettintésre megy... ugye? -.-

2022. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Tenni kell érte.... Huuu de meglepő...
2022. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Drakula ***** válasza:
75%

1. Hány éves vagy? - Ezt fontos lenne tudni hisz ettől függ hogy mit tehetsz.


2. Mondanál egy példát arra amit állitasz? - talán betudnánk ez alapján mérni a probléma forrását is megoldást találni rá.

2022. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2022. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14 vagyok.

Konkrét eset, amit itt él is mondok; ha hazajövök pl.: Iskolából, vagy külön óráról akkor csak az érdekli hogy 5ös lett a matek soha, és ha igen akkor tovább dicsérhető a húgom 3as dolgozatát, és ha nem akkor már rögtön büntetés vagy hasonló. De például amikor beteg voltam, akkor sem az érdekelte hogy rosszul vagyok hanem az hogy nem mehetek suliba, és azt mondta; "Most már gyógyulj meg, nehogy leronsd még jobban azt 4,7es átlagos matekból.

És még ehhez hasonlók.

2022. jún. 3. 19:08
 8/8 Drakula ***** válasza:
Magyarázd meg neki hogy nem fer az hogy csak azért mert hugod kissebb, meg lány hogy ilyenszinten kivételez veled.
2022. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!