Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a 20 éves lányod úgy jött össze a vele körülbelül egyidős párjával, hogy a párja még együtt volt az azóta már exével és a lányod ezzel teljes mértékben tisztában volt?

Figyelt kérdés

/Elméleti kérdés/

Tehát a párja együtt volt az exével, amikor összejött a lányoddal. A lányod meg erről még tudott is. Még az az infó van, hogy a lányod párjának az előző kapcsolata már a végét járta, amúgy is szakítani akart a volt barátnővel, mert az mindenkire, beleértve a srác férfi munkatársaira is féltékeny volt. Végül egyébként tényleg a lányod párja szakított az exszel. Illetve a lányod nem ismerte látásból sem az exet, szóval nem egy barátnője párját "szedte el"


Változna-e ezek után a véleményed a lányodról? Hogy állnál a párjához ezeknek az információknak a birtokában? Egyáltalán mit gondolnál a helyzetről? Megmondanád-e a véleményedet?


2022. szept. 17. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem a lányom, csak az ilyen korú kishúgom csalta meg a vőlegényét egy válófélben lévő pasassal, aztán szakított a vőlegényével. (A pasival aztán nem lett semmi komolyabb.)


Nem ítélkeztem. Tudtam, hogy szar volt a kapcsolatuk, a vőlegénye érzelmileg bántalmazta. Úgy voltam vele, ha ez kellett neki ahhoz, hogy végre kilépjen egy mérgező kapcsolatból, akkor megérte. Annak ellenére, hogy én nem így működöm.

Ugyanígy a gyerekem felett sem ítélkeznék.

2022. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1 Teljesen érthető nézőpont.

Itt ebben a szituációban viszont a lány szingli volt, a párja meg vele csalta meg az exét, úgy, hogy a lány tudott erről. Picit hasonló szituáció mondjuk.

2022. szept. 17. 17:42
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos igaz a mondás, mindenki magának kaparja ki a gesztenyét, szóval, ha megnyerte hadd vigye... Azért lehet, hogy megemlíteném neki, hogy legyen rá felkészülve, hogy ha problémák vannak, akkor a pasi valószínűleg őt is így fogja elhagyni, hogy átkapaszkodik egy másik liánra (punc.ra)...
2022. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha számukra ez így jó, akkor ámen.
2022. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem változna a véleményem a lányomról (van is lányom), sem a hozzáállásom.
2022. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Magánügye. A hiedelmek ellentétben soha nem a harmadik fél a hibás, hanem a kapcsolatban lévő kettő
2022. szept. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az ilyesmit, és ezt nem is titkolom. Szertintem aki egyet csal, az a többit is fogja később, tehát félteném a lányomat hogy ugyanúgy át lesz verve, mint az ex. Ha már úgyis szakítani akart a párja, akkor miért nem tette? Nem szeretem a liánozós embereket.

De amúgy semmi közöm hozzá. Ha a férfi normálisnak tűnik és a lányom boldog, akkor az a lényeg.

2022. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem határeset ez a törtenet, szoval el tudnám fogadni. :an olyan barátnőm aki szintén így jött össze egy pasival, hogy ő még az exbarátnővel volt. Kb 18 évesek voltak, már több mint 10 éve együtt vannak, és nagyon boldogok, tényleg olyan pár hogyha talalkozik velük az ember érzed hogy összeillek. Szóval adnék a dolognak esélyt. Ha kikéri a tanácsom elmondom a véleményem. Ha pedig az én gyerekem csinálna ilyet hogy 2 vasat tart a tűzben akkor is elmondanám :D de nagyon mások a szülők, én még fiatal vagyok, kicsi gyerekeim vannak, de az egyik szülőm peldául tudom hogy elítélné az ilyesmit nagyon, a másik le tudná nyelni a dolgot. Szóval szülőfüggő. Én soha nem kezdtem olyan férfival akinek felesége/baratnöje van, így ezt nem tudom átérezni.
2023. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetek többségében ez így megy.
2023. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az erkölcsi része (mármint más része) nem érdekel, de saját magam tapasztalata az hogy a sors vagy a nemtudom mi, az nekem ezeket mindig visszaadta. Szóval lehet másokkal g..iskedni de aztán nem kell meglepődni ha legközelebb uezt visszakapom mástól. Persze.. akkor is megkaphatom mástól ha nem csinálok ilyet, de azért gyanús, hogy ha valakinek ez egyszer belefér az értékrendjébe, akkor máskor is bele fog.
2023. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!