Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi idő után szeretnéd,...

Mennyi idő után szeretnéd, hogy a 20 éves lányod bemutassa a párját otthon?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 18:09
A kérdező szavazást indított:
első randi után
1 hónap után
2-6 hónap után
1 év után
2 év után
eljegyzési szándék előtt
eljegyzés után
az esküvőn ráér
amikor haza akarja hozni
egyéb
27 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
ah, rossz kategória... remélem átrakják xd
2022. szept. 18. 18:12
 2/6 anonim ***** válasza:
2%
Nekem mondjuk nincs gyerekem, de ha lenne, én nem lennék rá kíváncsi, hogy ki kúrogatja 20 évesen, én nem engedném, hogy ilyeneket hazahordjon, ez nem átjáróház. Majd ha komoly kapcsolata lesz (eljegyzés, esküvő) akkor azt mutassa be. De az meg nyilván nem 20 évesen lesz.
2022. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a biztosíték arra, hogy ha eljegyzés van, nem fognak összeveszni? Netalàntàn elvàlni? Persze ne legyen így.

De mi számít komoly kapcsolatnak?

Vagy tegyük fel, már együtt vannak 3 éve,de még mindig nem volt eljegyzés, akkor nem is vagy rá kíváncsi? Lehet teljesen normális és szeretik egymást és komolyan gondolják.

Nem mindenki váltogatja gyakran a partnerèt.

Meg mi az, hogy ilyeneket,meg kúrogatja.

Ez egy kicsit alpári volt .

2022. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Attól is függ, hogy ki a párja. Egy 20 éves okos, jó fej egyetemista srác? Egy 50 körüli 3 gyerekes férfi, aki még házas? Egy 45 körüli butch leszbikus nő? Az egyetemi tanára? A helyes, kedves, rendes szomszéd srác? A város széli díler? A helyi építési "vállalkozó"? Van amelyikre azonnal kíváncsi lennék és van amelyikre talán sohasem.
2022. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Amikor ugy érzik komoly a dolog.
2022. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Akkor szeretném, amikor ők úgy érzik.

Természetesen, bármikor érzik úgy, én szívesen fogadnám őket.

2022. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!