Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fiatalok! Ti szeretnétek...

Fiatalok! Ti szeretnétek külföldön élni?

Figyelt kérdés
Kor alapján is megosztom a szavazást, 18 évnél fiatalabbakra és 18-24 évesekre (az egyetemisták miatt.) Illetve lesz még egy csoport idősebbeknek, de a fiatalok az igazi célközönség.

2022. júl. 14. 15:01
A kérdező szavazást indított:
<18 ; szeretnék külföldön élni
<18 ; nem tudom még, hogy szeretnék-e külföldön élni
<18 ; nem szeretnék külföldön élni
18≤ x ≤24 ; szeretnék külföldön élni
18≤ x ≤24 ; nem tudom még, hogy szeretnék-e külföldön élni
18≤ x ≤24 ; nem szeretnék külföldön élni
>24 ; bánom, hogy nem mentem külföldre / szeretnék külföldön élni
>24 ; nem bánom, hogy nem mentem külföldre / nem szeretnék külföldön élni
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Igen, pár éven belül szeretnénk költözni a párommal, csak még nem döntöttük el hogy pontosan hova. Most már bánom, hogy nem tanultam németül is anno. :))

28n

2022. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretnék menni, párom nem nagyon. Viszont itthoni fizetésből sosem lesz ház, max egy kis panel
2022. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát egyre erősebb a vágyam, hogy elmenjek innen, amíg még lehet. Nehéz döntés több dologból kifolyólag is, de ha a dolgok így mennek tovább, nem nagyon lesz már más választásom. Nem akarom megvárni, hogy 2026-ban újabb 2/3-adot kapjon ez a csürhe.
2022. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
3-as vagyok, 26F
2022. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En éltem Hollandiában fel évet, illetve Angliában 2 hónapot, és mindkettőre nagyon szívesen gondolok vissza, de nem mennek vissza kint elni😊 mindenem itthon van:)
2022. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!