Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszom az apámra?...

Jogosan haragszom az apámra? (Bántó válaszokat nem kérek!)

Figyelt kérdés

Az van hogy apám meg anyám szét váltak amikor én 2 éves alig voltam, azóta eltelt jó pár év, apámnak lett egy új felesége meg egy lánya.

Azóta nem törődik velem, nem hív át hozzájuk nem hív, nem ír. Állandóan “húgommal” van elfoglalva.

De nekem van egy öcsém akivel jobb a kapcsolatom.

nehogy úgy jöjjön le hogy féltékeny vagyok! Csak azóta 💩vele a kapcsolatom.

Szerintetek?


2022. szept. 23. 17:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
62%
Próbálsz közeledni hozzá? Mert ha nem, akkor lehet az egészet meg lehetne oldani azzal, hogy te nyitsz elsőnek. Ha viszont te próbálsz közeledni, akkor kissé jogos a fájdalmad. Bár ahhoz, hogy erre a kérdésre válaszolni tudjak, sokkal többet kéne tudni a szituációról, mint pár mondat.
2022. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Persze próbálok hozzá közeledni de nem veszi komolyan, én hívtam fel, írtam is neki, át is mentem.

De úgy látom nem valami jó ez sem, ez már lassan 3 éve megy.

2022. szept. 23. 17:29
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Jogosan.
2022. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt már ez egyszer a napokban?
2022. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Jogosan. Ha nem foglalkozik veled, nem keres, nem találkoztok, akkor ideje levonni a következtetést, neked nem ő az apád, csak némi örökítőanyaggal járult hozzá a születésedhez. Engedd el, jobban jársz, remélem anyád új párja normális, és sokkal inkább apád, mint az igazi valaha volt.
2022. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem akarlak elkeseriteni de szerintem ne keresd apádat,egy részt ha nem keres téged akkor az új családját választotta más részt keresett volna ha érdekelnéd ne fuss olyan szekér után amelyik nem vesz fel,de majd fog ö téged keresni na akkor kell elküldeni,ki tartást
2022. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Tegnap még 16 év után először találkoztatok....

2022. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Vótmá... És szerintem kaptál is pár választ...

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2022. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Olyan szinten unalmas ugyanazokat a kérdéseket olvasni újra és újra... Az utóbbi időben a kérdezőknek nem elég ha kap egy csomó releváns válast, újra és újra ugyanazt kiírja.
2022. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én nem írtam ilyet ki😅 össze kevertek másokkal🥲
2022. szept. 23. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!