Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy az anyám...

Miért van az, hogy az anyám lekcsinyel mindent, amit elérek, de ha férfi lennék, olyan võt/fiút akarna , mint én?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Amúgy elég ellentmondásokat hangzik
2022. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ellentmondasosan
2022. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy olyat akarna? Mondta?

Amúgy nem-egyezésen alapuló féltékenység. Nem tudja megemészteni, hogy azonos neműként többre vitted, mint ő. Ugyanis ez az ő szemében a saját értéktelenségét erősíti meg. A férfi az nála más kategória. (nem szokott ilyesmit mondani: könnyű neki, mert férfi..)

2022. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Pl. van egy párom, akinek lakása van, diplomája, és jó fizetése, milyen multinál csinálta a gyakorlatát. Az anyàm azt mondja, hogy egy ilyen férfiért harcolni kell, holott nõ létemre jobban kerestem, többet utaztam, több nyelvet beszéltem, jobb helyen csináltam a gyakorlatom stb.

Én nem a pozíciója alapján ítélem meg a férfit, de az anyám mindig ezzel jön elõ

2022. okt. 9. 10:32
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Mert ha egy nő elmegy babázni, akkor tök mindegy, milyen pozíciója volt, inkább a férfi keresete számít. A férfinél főként az számít, mennyi a potenciális keresete, a nőnél meg hogy milyen szép.
2022. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom ebben hol van feléd a lekicsinylés
2022. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha elérek valamit, akkor bezzegel. “Tudom, hogy a Pistinek csak 3-as került be a diplomaátlagába, de õt nem tudták anyagilag támogatni és õ mūszakozás mellett(!!) diplomázott le. Nem hiszem, hogy te le tudtál volna”. “Tudom, hogy te tengerentúlra nyertél ösztöndíjat, de lássuk be, ez azért nem egy nagy egyetem, szerintem meg se tudnánk mutatni a térképen” “Tudom, hogy te jobban keresel, mint xy, ha forintra számoljuk, de abban az országban ez eléggé bérminimum és alulfizetett, bezzeg õ irodán, szakmáján belül keres jól magyar mércével”
2022. okt. 9. 11:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is lenéz a saját anyám és mindenki mást helyez elém.

Kisebbségi komplexusos klimaxos betegek akik a saját lányukra féltékenyek irigyek


Es ennej VAN pszichilógiája!meg kéne értenem!

Hát én nem fogom SOHA megérteni az anyámat! Nem anya egy ilyen.

2022. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

És ha fordított szerepek lennének, akkor is bezzegelne.

“Tudom, hogy Heidelberg az egyik leghíresebb egyetemváros, de Pisti mégiscsak a tengertúlon tanult. Heidelbergbe minden évben eljutsz, az USA-ba valószínūleg nem”

“Nagyon jól keresel a pályádon, de a Pisti azért Ausztriában mégiscsak többet kap egyszerū pincérként. Talán hiba volt az egyetem”

“Sokat dolgoztál egyetem mellett, de a munkáltatót nem fogja érdekelni a Te hátrányos helyzeted”

2022. okt. 9. 11:20
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Toxic szülő kerülendő.


És egyúttal mélységesen elszomorító ez egy anyától, amikor az anyaság maga az valami teljesen más mint amit felnőtt nők nyújtanak a saját gyereküknek.:(

2022. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!