Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak nekem kellemetlen szülőkk...

Csak nekem kellemetlen szülőkkel élek pénzt akarok adni rezsibe bevásárlásba de szüleim ezt fojton vissza utasítsák?

Figyelt kérdés
Azt mondják inkább gyűjtögessem magamnak, majd szólnak ha rászorulnak. De nekem ez akkor is ciki hogy nagy koruként nem akarom hogy úgy érezzem ők tartanak el
2022. okt. 11. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Örülj neki. Ha megvannak enélkül is, tényleg spórolj saját lakásra.
2022. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem lakásra, a házunkban van egy saját lakrész külön bejárattal ebben lakok mostis
2022. okt. 11. 15:23
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Akkor duplán örülj, és gyűjts kocsira.
2022. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
93%
Hogy ne érezd magad ezzel egyedül: nekem is sokszor kellemetlen volt, sőt anyós/após részéről is ugyanez. Ha tényleg nem hagynak beszállni ebbe, próbálj meg inkább minden másban segíteni, főleg tettekkel, ha nem anyagiakkal.
2022. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Ti most szórakoztok?

Cserélj ezzel a kérdezővel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Ja és a spórolt pénzedből vegyél helyesírási szótárat.


"Nincs szükségem lakásra, a házunkban van egy saját lakrész külön bejárattal ebben lakok mostis"

Ha nem akarsz incelként meghalni, annyira ne éld ebbe bele magad. Senki sem akar anyósékkal együtt lakni.

2022. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó bár a kérdéshez ennek semmi köze, nem vagyok incel, van barátnőm csak még nem élünk együtt mert külföldön tanul.
2022. okt. 11. 17:11
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem (már) nem az. Számos más módon is be lehet szállni a közös háztartásba, minthogy havonta X összeget letegyek az asztalra. Bevásárlás, ha te vásárolsz be és nem kéred el / fogadod el a pénzt, egy-egy nagyobb kiadáskor is lehet kapni az alkalmon, pl. háztartási gép cseréje vagy ha a nevükben befizetsz valamit online (akár pl. adót) és "elfelejted" elkérni érte a pénzt vagy veszel valamit, ami kell a háztartásba és ugyanez stb.


Én is sokszor mondtam, hogy szívesen beszállnék a rezsibe, de az én szüleim is mindig elhárították. Már rég nem mondom. Szerintem ez pár szülőnek ugyanolyan "kínos", mint a felnőtt gyerekeiknek (pedig nem kellene, hogy az legyen) Én más módokon szállok be. Az a lényeg, hogy mindkét fél elégedett legyen, és nagyjából meglegyen az egyensúly.

2022. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2022. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyu is ilyen. Nyugdíjas, 50 évet dolgozott, de kevés a nyugdíja. Inkább eljár takarítani, de nem akar elfogadni segítséget. Most rendelt fát, azt kibuliztam, hogy neki 80ezer helyett csak ötvenet mondtak, én meg rendezem a többit
2022. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ilyenek vagyunk. Semmit sem fogadunk el a lányunktól ( már van családja). Ne aggódj, nekünk szülőknek ez a legjobb érzés: adni azoknak, akiket imádunk!

Hagyd, hogy szeressenek, majd észreveszed, ha segítségre van szükségük.

2022. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!