Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa vagyok és nem tudom...

Apa vagyok és nem tudom elviselni a gyerekeim nem akarom látni őket nem akarom nevelni és nem akarok az életükben részt venni de rá vagyok kènyszeritve Én nevelem őket az új párommal Min kéne javítani hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 19:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Lepj le, ezt szoktatok nem?
2022. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
31%
Add örökbe őket.
2022. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Ha képes voltál védekezésnélkül gyerekét csinálni akkor kötelessèged felnevelni őket,nem kell itt rinyálni,èdesanyukal mi a helyzet?
2022. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Az anyjukkal válófélben vagyunk

Nekem ítélte a gyámügy a gyerekeket de nem érzem azt hogy szeretném őket úgy ahogy egy apának kellene

2022. aug. 5. 19:51
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
És mégis milyen körülmények vannak, ami miatt a gyámügy elvenné az anyától a te javadra ahelyett, hogy csak fizetnéd neki a gyerektartást? Ugyanis csak úgy nem fogja neked ítélni, és a leírásodból egyértelműen nem te küzdöttél az elhelyezés "sikeréért".
2022. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Ez nekem nagyon trollgyanús.

Egy anya azért nagyon ritkán nem kapja meg a gyerekeit, ahhoz nagyon rossz tényezők kellenek. Te meg nem is kéred, nem is akarod, de megkapod őket?

2022. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
20%
6. pl. nincs lakása az anyának. Albérletet meg nem tud fizetni.
2022. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Se munkája se lakhatása.

És egyik pali a másik után és mèg 4 gyereket örökbe adott amik nem az enyémek abból kettő sérülten született

2022. aug. 5. 20:09
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Aha. A gyámügy neked ítélte. És a bíróság mit szólt a dologhoz, trollocska?
2022. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Figyelj én segítséget szeretnék nem trollkodni jöttem ide meg van a magam baja.

De az tény hogy van egy halom papirom ami bizonyítja ezt és a legszörnyűbb hogy tényleg így érzem.

Nem érzem azt hogy nekem ezt kéne csinálni és nem úgy szeretem őket ahogy kell

2022. aug. 5. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!