A fiam sose lesz férfi?

Figyelt kérdés

Nyáron dolgozni hívtam, nem jött.

Nem sportol, nem edz, max tanul meg telefonozik és gépezik.

Egy barátnője se volt, a haverokkal nem találkozik.

Egy nádszál vékony 17 éves gyerek, én ennyi idősen apámmal dolgoztam, sportoltam és több csajom volt mint ahány éves vagyok!

Sose lesz belőle férfi "a sport unalmas" "Van jobb dolgom" "ráérek még a munkával" Ráakarom venni a sportra legalább, hogy izmosodjon csak azért is!

Akinek hasonló problémája volt tudna tanácsot adni?



2022. okt. 14. 19:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Talán nem kellene basztatni, meg olyan hülye szöveggel jönni, hogy "több csajom volt mint ahány éves vagyok"

Csak hagyd békén

2022. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
17 évesen még nem feltétlen kell ezt tennie csak azért mert te így éltél ennyi idősen, lehet későn érő, vagy csak így szeret lenni. Hogy ha egyáltalán nem mozdul ki és nincsenek barátai , keressetek fel egy pszichológust.
2022. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2-es agytúrkász! Legnagyobb átverés!

Akik évek óta járnak oda annak kéne a legstabilabbnak lennie mégis az a legketyósabb! Kizárt hogy olyan helyre teszem be a lábam

2022. okt. 14. 19:55
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Egy nádszál vékony 17 éves gyerek - gyerek! Várj, amíg felnő, majd akkor lesz férfi.

Addig pedig segíts neki, ahogy tudsz, és örülj, ha hozzád fordul társaságért, véleményért vagy segítségért. Egyébként meg tényleg hagyd békén.

2022. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
A sport nem mindenkit érdekel. A számítógép jóval hasznosabb hobbi. Akin meg 17 éves korára átment a fél megye, az nem férfi, hanem autópálya. Hagyd békén, örülj, hogy legalább normális lesz.
2022. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Habar en 17 evesen dolgoztam (szoleszetben, brrr, soha tobbe!), de ha neki nincs kedve, hagyd beken. 18 evesen (ha annyira nem birsz magaddal) allitsd kesz tenyek ele, de addig hadd csinalja, amit szeret.
2022. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

"Kizárt hogy olyan helyre teszem be a lábam"

Na ezek a legketyósabbak, akik ezt a szöveget nyomják. És ezek is szorulnának rá legjobban a pszichiáterre.

Persze ők maguk tipikusan jól érzik magukat, csak a környezetük életét teszik tönkre. Például a 17 éves fiukat basztatják a saját bizonytalan nemi identitásuk nyomorával.

2022. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

ötös, most felnevettem!

"Jóval hasznosabb" drága barátom egy bevásárló szatyrot alig bír el!

A sport hasznosabb a gép pusztítja, a sport fejleszti az izmokat!

2022. okt. 14. 20:00
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

3, nevetséges , jó xar apa vagy. igaza van a kettesnek de nem a gyereknek hanem az apjának van szüksége pszichiáterre.

Vagy ha nem tetszik , amit a gyerek csinál legyél alkoholista és verd össze, Mert az olyan alpha férfi , az igazi férfiak így nevelik a gyereket nem?

2022. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Végső soron a kilencesnek van igaza, de odáig nem süllyedek hogy ezért verjem meg... Még...
2022. okt. 14. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!