Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milliárdos az apám, de azt...

Milliárdos az apám, de azt hiszi nekem csak a pénze kell?

Figyelt kérdés
Igen, elég fura kérdés, de valóban így van. Kis korom óta nem beszélünk, próbáltam vele 1-2x felvenni a kapcsolatot, szokásos lekoptató szöveget kaptam. Nekem nem kell a pénze (biztos vagyok benne, ő azt hiszi), de apa nélkül nőttem fel. Szerintetek elkéne engedjem örökre?

2022. nov. 1. 00:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudtodra adta hogy ne keresd akkor hagyd békén ennyi az egész.
2022. nov. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%
Kerj apasagit ha mar ilyen bunko akkor perkaljon jogilag tartozik nekwd. Erzelmileg pedig engedd el.
2022. nov. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
Miért hinné? Ha kicsi korod óta nem érdekled, valószínűleg mostanra sem változott, felesleges kombinálnod.
2022. nov. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
35%
Mivel tartozna jogilag? Ha a gyerektartást fizette onnantól max az örökség amrad kérdéses, de azt is irathatja másra ha akarja.
2022. nov. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem adott a tudtomra semmmit. Csak annyit hogy majd hív...
2022. nov. 1. 01:30
 6/34 A kérdező kommentje:

Ez több éves történet, kb. 10 év alatt ha 2x felhívtam. Egyáltalán nem vittem túlzásba úgygondolom. Csak most újból feljött, és aggaszt, hogy életem végéig apa nélkül maradok, mások pedig milyen jól elvannak a sajátjukkal.:(

Nem vagyok fogyatékos, sem visszafejlődött. Fiatal srác vagyok, most szeretnék egyetemre menni.

2022. nov. 1. 01:33
 7/34 A kérdező kommentje:
Felőlem a kutyájára is írathatja az örökségét, engem tényleg nem érdekel a pénze. Hiába élünk ilyen elanyagiasodott világban.
2022. nov. 1. 01:36
 8/34 anonim ***** válasza:
38%
Elég lassú a felfogóképességed.
2022. nov. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

Nem aggódnod kell, hanem megpróbálni feldolgozni a helyzetet. A biológiai apád soha nem volt és soha nem is lesz az életed része, mert nem akar. Ezen te nem tudsz változtatni, csak elfogadni tudod.

Mostohaapád nincs?

2022. nov. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Végülis engem kell basztatni valóban, rohadjak szét, mi?
2022. nov. 1. 01:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!