Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kihasznál az apám? 47éves nő...

Kihasznál az apám? 47éves nő vagyok,mivel apám egyedül él állandóan dolgoztat, úgy érzem nincs magánéletem.Kötelességem még mindig szerinte.

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 17:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem kotelesseged. Merlegelj, hogy valojaban mit tudna o megcsinalni, es miben szorul tenylegesen segitsegre. Masik: ott is laksz? Ugye akkor is mas a helyzet, meg ha a kozelben, akkor is.
2022. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen azért el kellene döntened, mi az ami még belefér, és mi az ami már túlmegy a kötelesség határain. Biztos hogy 70 körül nem annyira aktív, és vannak nehézségei az élet bizonyos területein, de el kell fogadnia hogy független nő vagy saját élettel, teendőkkel stb, akinek már egyébként el kellett volna szakadnia a szülői hálóból.
2022. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Halogasd addig, míg megcsinálja v. megcsináltatja. Ez zsarolás.
2022. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Jesszus. majdnem ötven éves vagy, tanuld már meg a gyerekek kedvenc szavát. Ha nem tudnád, úgy hangzik: NEM.
2022. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

4

A szüleink gyerekei maradunk életük végéig (és még tovább).

Mindig megborzongok mikor 90+ éves szülők terrorizálják, kihasználják a 60-70 éves gyerekeiket, de hát ez létező jelenség.

2022. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"47éves nő vagyok,mivel apám egyedül él állandóan dolgoztat"

Kettőn áll a vásár...

2022. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ott laksz nála, kérdező? Ingyen, vagy fizetsz lakbért...???
2022. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mint írta, EGYEDÜL él az apja...
2022. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ha megmerem mondani azt hogy megvan a saját életem, elképzelésem nem mindig az ö nyavalyáihoz alkalmazkodni, odavágja fenyegetően, hogy akkor ne csináld, ne hányd fel. Meg szid.Álló robotnak érzem magam

Nem hányom fel, hanem azt akarom mondani, hogy szeretném élni a saját életem. Külön élünk, de hazajárok segíteni neki, mert nincs rajtam kívül senkije

2022. okt. 23. 18:50
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát menj ritkábban. És ha megint rákezdi, amikor ott vagy, hát fordulj sarkon és menj haza. Majd akkor menj újra, amikor megint van hozzá elég türelmed, hogy esélyt adj neki, hátha legalább nem szólogat be, amikor segítesz neki.
2022. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!