Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Poénból apám megütötte az...

Poénból apám megütötte az öklével az arcomat szerintetek normális? Azt mondta, hogy csak vicceskedni akart. Nem hitte el, hogy rohadtúl fájt! Még most is fáj egy picit.

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok egy kényes lány, de ez kicsit durva volt már apámtól.

18/L



2022. nov. 1. 16:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem, egyáltalán nem normális. Gyereket (mindegy, hány éves) nem ütünk meg, pláne nem ököllel.

Mi volt az apropója, hogy megütött? Csak úgy odament és vicceskedve lekevert egyet?

2022. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Csak úgy odament és vicceskedve lekevert egyet igen.
2022. nov. 1. 16:05
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Akkor az apádnak valami gond van a fejével.
2022. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
A lekevert egyet es az okollel odautott kozott jelentos kulonbseg van. Ha mar unalmadban kamuzol, csinald jol.
2022. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok sajnos tényleg ököllel oda ütött, máskor is előfordult már.
2022. nov. 1. 16:07
 6/31 anonim ***** válasza:
6%

De, gyereket megutunk, ha szukseges. Engem is egyszer megvert apa kis koromban, es milyen igaza volt! (Hosszu sztori.)


Amugy meg ne nyivakolj, majd elmulik. Nem lesz bajod, nagylany vagy, elengedett kezzel ulsz a WC-n, es tudod, hogy a bibik begyogyulnak. Apad is mondta, hogy vicc volt. Jo, hogy fel nem jelented ilyenert...

2022. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
21%
Szoval ilyen vicceskedo Apad van.
2022. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen
2022. nov. 1. 16:17
 9/31 A kérdező kommentje:
Sokszor rossz viccei vannak...
2022. nov. 1. 16:18
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Kedves hatos válaszoló. Nem tudom, hogy fiú/ férfi, lány/nő vagy-e, de ez egyáltalán nem vicces. Ilyennel egész biztos, hogy nem viccelne a kérdező.Apukád egyáltalán nem volt vicces. Nem tudom, te mit szóltál volna hozzá, ha az osztálytársad/ vagy munkatársad (jó itt családtagról van szó, ütött volna arcon.

Sajnálojm kérdező, hogy ilyen tökkelütött az apukád. Ezen valahogy nem tudok nevetni. Látszik is a helye? :(

2022. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!