Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadható, ha gyerekek a...

Elfogadható, ha gyerekek a szülők hálójánál hangfelvételt készítenek, melyet másokkal is megosztottak, majd számon kérik a szülőket, hogy remélik nincs közöttük szex, mert nem akarnak testvért, sőt számonkérik, hogy óvszert használtak e a szülők?

Figyelt kérdés
Kb fél éve él együtt a mozaik család, mindkét szülő részéről 1-1 12 éves gyerek van.

2022. nov. 3. 08:48
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
87%

Nem.


A kérdésed alapján szeretném felhívni a figyelmet az oldal általános felhasználási feltételeinek erre a pontjára: "Weboldalunkra 16. életévét be nem töltött személy nem regisztrálhat. A regisztráció során felhasználó nyilatkozik és szavatol, hogy 16. életévét betöltötte."

2022. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Én régesrég betöltöttem a 16.életévemet...
2022. nov. 3. 09:14
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan bűncselekmény, de a koruk miatt nem bűntethetőek.
2022. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezek a gyerekek nem normálisak.
2022. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Beteg agyú "gyerekek" lehetnek. A szülők helyében én találnék módot megszívatni a kölyköket ha van pofájuk ezt csinálni, de úgy hogy még tíz év múlva is emlegessék mennyire nem hagyták élni őket a szülők.
2022. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%

"Én régesrég betöltöttem a 16.életévemet..."

. Nehéz elhinni, ha ezt meg tudod kérdezni. Most komolyan, milyen logika alapján merült fel benned egyáltalán a lehetősége annak, hogy ez elfogadható lenne?

2022. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
92%
Te valamelyik szülő vagy, akivel ezt csinálták a gyerekek, vagy csak kitaláltad a történetet?
2022. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Valós a történet.

Fel van adva a lecke szülőként!

Egyenlőre 1 hónapos telefonelvonás a következmény.

2022. nov. 3. 09:25
 9/49 anonim ***** válasza:
93%
Máris? Ez most a válaszok következménye, vagy magatoktól találtátok ki?
2022. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%
Te a szülő vagy vagy valamelyik szomszédod unokatestvérének a nagynénjével történt az eset?
2022. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!