Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadható, ha gyerekek a...

Elfogadható, ha gyerekek a szülők hálójánál hangfelvételt készítenek, melyet másokkal is megosztottak, majd számon kérik a szülőket, hogy remélik nincs közöttük szex, mert nem akarnak testvért, sőt számonkérik, hogy óvszert használtak e a szülők?

Figyelt kérdés
Kb fél éve él együtt a mozaik család, mindkét szülő részéről 1-1 12 éves gyerek van.

2022. nov. 3. 08:48
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
89%

elsőre az én és a párom dolga h lesz e közös gyerek vagy sem

ehhez a meglévő gyerekeknek semmi köze!


más oldalról lehet véleményük és akár figyelembe is venném de nem ilyen körülmények között, ez a tett komoly beszélgetést és büntetést érdemel

de majd kíváncsi vagyok mit szólna ha ugyan ezt megtenném majd ha hazahozza a barátját/barátnőjét a gyerek ...

tuti bejátszanám mind a két gyereknél ....

2022. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim válasza:
87%
cool story bro
2022. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Ez tegnap este történt, tegnap estétől él a bűntetés.

A kérdést azért írtam ki, mert kíváncsi voltam arra, hogy mások szerint is súlyos tiszteletlenség történt e, mert én úgy érzem, hogy igen.

2022. nov. 3. 09:47
 14/49 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem válaszolsz arra, hogy egyik szülő vagy-e vagy pedig egy kívülálló?
2022. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
91%

Igen, még a súlyos is enyhe kifejezés. Nagyon nem vagyok a híve, de ide elkelne egy jó nagy pofon, vagyis kettő.

De akkor is megdöbbentő, hogy engedhetnek meg ennyit maguknak. Semmi előjel nem volt erre? Az első gondolatom az, hogy itt a szülőknek semmi tekintélyük nincs.

Szerintem az egy hónap kevés büntetés.

2022. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
82%

"kíváncsi voltam arra, hogy mások szerint is súlyos tiszteletlenség történt e, mert én úgy érzem, hogy igen"

. Nem, Te elég provokatív módon azt kérdezted, jogos-e az, amit a gyerekek csinálnak.

2022. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem elfogadható. Nálam nem egy hónapos, hanem végleges telefon megvonás lenne a minimum.
2022. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván te is tudod, hogy nem elfogadható. Erről kár volt egy rébuszos kérdést kiírni.
2022. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem szimplán tiszteletlenség. Azért 12 éves gyerekek, már nem tudatlanok, nem annyira kisgyerekek. Ha vki ilyet tesz 12 évesen, az szerintem nem teljesen ép mentálisan.
2022. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem normális ilyesmit csinálni. Hülyegyerekek.
2022. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!