Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor anyuval beszélek vagy...

Amikor anyuval beszélek vagy talizunk mindig tök depressziós leszek, így mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 15:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
80%

Vedd kevesebbre a latogatast .

Csak a jo dolgokrol beszelj neki.

Sose panaszkodj neki. Mert lehet o olyan tipus aki vmiert sertve erzi magát, mert magát hasonlitja ahoz amire te panaszkodsz azt támad.

2022. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
32%
Ne menj haza. Én is ezt tettem, cserébe kitagadtak. De már leszarom.
2022. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
78%
11, miből gondolod, hogy ez a mai társadalomról szól? Régen hatványozottan így működött a világ, akkor sokkal inkább így volt. Ma már szabadon dönthetnek az emberek a saját kapcsolataikról.
2022. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
17%
Nézz szét a világban. Látni fogod. A valóság fájdalmas.
2022. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
18%
11! A szülő tükörképe a gyerek,sajnos amit lát olyan lesz.Amúgy tévedésben vagy nem kicsit.Én most sajnállak,ezek szerint veled sincs minden rendben.
2022. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
16%

"Régen"

Mégsem döntenek. Vagy a saját döntéseiket is megkérdezik előbb gyakorin. "Hogyan mondjam meg neki". Meg a "mit fog szólni" a kedvencem.

A régi hibás huzalokat, meggyőződéseket adják a szülők, nagyszülők tovább. Ugyanaz van most is. Aki szerencsés, látta a valóságot, le tudott lépni a mérgező közegből. Aki meg nem, még mindig nem teheti. Ha már eléggé motivált.

2022. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
A sajnálatod a te dolgod, az, hogy a tényekre pedig egy általad kigondolt benyomást írtál rólam, megint csak a tiéd.
2022. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
77%
16, nagyon sokan vagyunk teljesen mások mint a szüleink. A mintát a gyerek csak addig követi amíg gondolkodó emberré nem válik. Ezért is vonható minden ember a saját cselekedeteiért felelősségre. Az sehol nem kifogás, apám ilyen, én is ilyen lettem.
2022. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
15%
Húha, szövegértéssel vannak bajok. Na kellemes önismereti munkát mindenkinek. Mert ez mentené meg a magyar társadalmat.
2022. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
67%
11.: Tévedsz, nem mindenki ezért depressziózik be otthon...
2022. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!