Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor anyuval beszélek vagy...

Amikor anyuval beszélek vagy talizunk mindig tök depressziós leszek, így mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 15:57
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Ha jó kedvünk van direkt elrontja! Mindig ordibálnia kell vagy undokoskodni. Pl unokahúgomnak esküvője lesz! Nem tudott örülni a húgával ( az ő lányának lesz esküvője) nem mondta hogy gratulálok. Annyit mondott majd elválnak. Elült tőlünk jó messzire onnan kiabált.... A gyerekekkel ha nem figyelek el kezd ordibálni ahogy velünk is tette gyerekkorunkban. De pl azért mert nagyon jó a kedve és ugrál örömében lefekvés helyett... Ordít vele: úgy megverlek véresre még élsz emlegetni fogod.... Feküdj le fel ne merjél kelni mert szétverem a hátad. A gyerek sírt. Haza akart menni. Nem mert kimenni pisilni se. :(
2022. nov. 6. 19:44
 32/41 A kérdező kommentje:
Gyerek koromban minket is vert meg ordított. Egyedül maradt velünk.... Ezt el is panaszolta mindennap! De ő is ezt kapta. Nem tud empátiát érezni! A kiskutyákat amit lefialt a kutyám elásta a kertbe mikor kicsik voltunk. Mi meg sírtunk ő meg röhögött. Én meg csak a szégyent érzem a magányt a hiábavalóságot gyerek korom óta. A gyerekek akikről beszéltem a keresztgyerekeim.... Nekem nincs senkim. Egyedül érzem magam csak biztonságban... Erre csak nem rég jöttem rá sajnos!
2022. nov. 6. 19:50
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá, várj, itt nagyobb a baj mint hittem. Ezt viszont nincs is jogod ám tűrni. Ezek szerint anya vagy. Akarod, hogy a gyerekeid így érezzék magukat? Hogy félniük kelljen, ráadásul azt lássák, hogy anyukájuk nem védi meg őket? És azért nem, mert nem meri. Mert biztos vagyok benn, hogy még mindig félsz tőle ami nem csoda, ezt tanultad meg mellette. A legközelebbi esetnél szívd fel magad és anyaként szállj szembe vele. Igen, ott a gyerekeid előtt. Mondd meg neki, hogy velem ezt gyerekként megtehetted mert nem volt aki megvédjen, de az én gyerekeimmel még egyszer meg ne próbáld! Gyerekek, gyertek, megyünk. Majd ha a mami megtanul viselkedni, újra találkozhatunk. Légyszi, állj ki értük, ne akard, hogy olyan félősek legyenek mint te. Talán még nem késő. Az a legfontosabb dolgod az életben, hogy a gyerekeid érezzék, bízhatnak benned.
2022. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Negatív, lehúzó ember, ráadásul állatkínzó is. Igen, igen, elásni élve a kiskutyát is az, nem, nem számít, hogy sok bugrisnak ez belefér ahelyett, hogy ivartalanítana. Én tennék a fejére magasról.
2022. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, közben írtál míg én is. Neked nagy szükséged van egy támogató emberi kapcsolatra. Viszont bízni nem tudsz. Hogy állsz anyagilag? Ne írd meg, csak lenne pénzed egy jó pszichológusra?
2022. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Nem tudtam megvédeni... Tusoltam amikor ez történt! Utána mondtam neki hogy szemét! De remegtem kb... Azt mondta én vagyok dilinyós!
2022. nov. 6. 19:58
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, benned olyan mély sebek vannak, hogy muszáj lenne tenned magadért. Ahányszor találkozol vele visszaváltozol ugyanazzá a kisgyerekké akivel ő bármit megtehetett. Barátaid vannak? Vagy normálisabb szomszédok, munkatársak? Valaki, akivel tudnál beszélgetni?
2022. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ezt elmondani. Őrülten szégyellem. Itt is csak nehezen. Bár most is ég a pofám!
2022. nov. 6. 20:09
 39/41 anonim ***** válasza:
83%
Miért te szégyelled? Ő bántott téged, nem te őt. Szégyellje magát ő! Fordulj pszichológushoz mindenképp, viszont egy tanács: családállításra sose menj! Ezohumbug az egész, nekem sokkal rosszabb lett tőle, pedig bizonyos csoportokban minden családi traumára azt ajánlgatják bőszen.
2022. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Lazítsd a kapcsoaltot amennyire elhet.
2022. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!