Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 éves vagyok,apám azt is...

18 éves vagyok,apám azt is meg akarja mondani, hogy este mikor feküdhetek le, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

10 óráig fenn se lehetek nagyon, persze titokban fenn vagyok, 8 kor már mindig mondja mehetnék fürdeni. 9-kor meg már azt akarja ,hogy aludjak!

Miért van ez?

Anyám nem ilyen szigoru vele is mindig kiabál apám, hogy miért engedi meg hogy 10-ig fenn legyek? Ilyent mond anyámnak: Normális vagy hogy még nem alszik a lányod 10 órakkor?



2022. nov. 12. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem csak azt szeretné, hogy másnap reggel kipihenten kelj, és ne menj fáradtan suliba. De elmondhatod neki, hogy nem vagy álmos, csak szeretnél egy kicsit könyvet olvasni/sorozatot nézni. Ha minden szakad, akkor pedig mondd azt, hogy mentél aludni, aztán telózz vagy valami.

Én pl azt csináltam régebben, hogy megvártam ameddig mindenki elalszik, aztán levettem 0-ra a fényerőt, és 1-2 órát telóztam.

2022. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Ez nincs rendben. 18 évesen már felnőtt ember vagy.

Az baj, ha a szüleid ilyen mértékben korlátoznak.

Szerintem apukád nem tudta azt elfogadni, hogy már felnőttél.

2022. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Míg náluk laksz... nos keress pénzt, költözz el és akkor fekszel mikor akarsz.
2022. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Velük élsz, élj az ottani szabályokkal, ha nem tetszik, menj albérletbe.
2023. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!