Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apam agresszív,ti hogyan...

Apam agresszív,ti hogyan tudtatok a csaladon beluli eroszaknak veget vetni?

Figyelt kérdés
Allandoan fenyegeti edes anyamat halalosan ordibal vele bantalmazza,persze en mindig kozbelepek es segitek de nem sokat tudok tenni úgy erzem súlycsoportban sokkal erosebb nalam es felek tole.Nem merek itthonrol elmenni mert felek hogy anyat bantja vagy a testvéreim.A hazban haszonelvezeti joga van,anya tulajdonos nem tudom mit kene tennem,de mentalisan mar a gyerekeknek sem tesz jot se anyukamnak se nekem.

2022. nov. 15. 19:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer visszaütöttem apámnak, nem is durván, csak jelképesen, és azóta nem mert bántani. Sajnos a nárcisztikus pszichopata bántalmazók csak ebből értenek.
2022. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak kellene lépnie (válás, ilyen módon az erőszak végetérne). Ha félne a válástól, ebben kellene segítséget kérnie.
2022. nov. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Anyukamnak 2 munkahelye is van,mivel o nem akar beleadni nagyon semmibe.A haz meg aki elobb elkoltozik az lemond a reszerol az ügyvéd ezt mondta,nem orokolt haz.

Mar nem az erőszak reszet alkalmazza inkabb a lelki,miota meg lett fenyegetve mikor rendőrt hívtunk aki amugy semmit se csinalt

2022. nov. 16. 06:22
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Látlelet, feljelentés, költözés...
2022. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én elköltöztem. Anyám meg egye meg amit főzött.

Évekig elnézte hogy ver nevelőapám. Én nem fogom őt sajnálni, hogy most náluk minden héten mónika show van. Ha annyira rossz lenne neki, elköltözne.


Egyedül tesóim sajnálom (12 es 14 évesek), hogy ebben élnek

2022. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
En is elkoltozhetnek,de a testvéreim miatt nem teszem szeretem oket,szeretnek tenni ertuk hogy jobb legyen szamukra
2022. nov. 16. 10:17
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Itt sokminden nem stimmel! Olyan nincs, hogy közösen vesznek lakást, anyád nevére, apád haszonélvezetével! Meg olyat se mondhatott az ügyvéd, hogy aki elköltözik, lemond, a tényleges lakóhelynek semmi köze se a tulajdonjoghoz, se a haszonélvezeti joghoz. Nem a fantázia terméke véletlenül ez a kérdés?
2022. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
80%

Nem hiszem hogy kamu lenne van ilyen tenyleg,a haszonelvezeti jog erosebb mint a tulajdoni egy szoval sem említette hogy kozosen vettek a hazat csak hogy kozos gondolom ez az állapot miatt az!.

A masik meg ha elhadja a tulajdonat lemond rola ilyen helyzetben.

Segitseget kert nem igy kene reagalni ra szerintem!

2022. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
19%
"Egy szóval se említette, hogy közösen vették a házat" - akkor ki a fene vette? Aki vette, az nem ad hobbiból haszonélvezeti jogot másnak! Természetesen még véletlenül sincs ilyen, hogy ha valaki kiköltözik, az lemond a jogáról, ez elképesztő baromság! Mint ahogy az is, hogy az egyik jog erősebb, mint a másik! Nade, hogy valaki képes nem tudni leírni az "elhagyja" szót, hát ott elakad a szavam!
2022. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
48%
Elnezest a hibaert en magam se vettem eszre, viszont nem hinnem hogy itt kene balhezni egy ilyen helyzet alatt valaszolgatos komment reszlegnel hisz te mindennel tisztaban vagy es az o allitasait ketsegbe vonod es "baromsagnak"nevezed,nem tudhatod mit mondtak neki vagy sem,mi lehet otthon a helyzet miert dontottek igy a szulei.Szoval kerlek ne egy gyereken probalj meg feszultseget oldani,aki eppen megnyílt.
2022. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!