Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 500 Ft-ot loptam itthonról a...

500 Ft-ot loptam itthonról a családi kasszából. Ugye nem fog kiderülni? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 18:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Bővebben, kérlek szépen. Akkor tudok segíteni
2022. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
31%
500 forintról akár azt is hihetik, hogy elszámolták a pénzt. Főleg ha ezek szerint korábban nem tettél hasonlót, tehát nem fognak elméletben instant rád gondolni, hogy biztos kölyök kivette a pénzt.
2022. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha az én gyerekem tenne ilyet és rájönnék, nagyon nagyot csalódnék, hogy nem kért, hanem csak elvett...
2022. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Hát nézd, ha egyik napról a másikra éltek és anyad abból akart holnap kenyeret venni, akkor nyilván észreveszi
2022. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Átlagosan élünk.
2022. nov. 17. 18:52
 6/36 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem az összeg számít, mert 500 Ft olyan kis összeg, hogy gondolom, fel sem tűnik nekik.

Hanem a tény, hogy megloptad a szüleidet.

Tehát ha nem derül ki, akkor is a lelkiismereteddel kellene elszámolni.

2022. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
19%

Ilyet minden gyerek tesz! Nincs olyan, hogy nem és csönd! Mondom nincs!

Nem feltétlen pénzt, de minden gyerek csór valamit ahelyett, hogy kérne, akár anyjától/apjától egy szál cigit, akár pénzt, akár régen a nagy nincsben egy kanál zsírt (akkor "átlag felett" élők cukrot), vagy egy korty házi likőrt, a stifolderből egy kis szeletet, stb. Nem gondolnám, hogy megbuksz, de ilyet ne csinálj máskor! Mi mást tanácsolhatnék, mint hogy ne csináld? Rutin művelet bír ám lenni belőle, s míg régen minket úgy elvertek ezért, ha kiderült, hogy egy hétig sírtunk, Titeket nem kalapálnak már el, mert nem EU-s, és így bír rutin lenni belőle, hogy úgy sem vette észre, meg ha észrevette, akkor mi történt, leb...ott? És akkor meg mi van?

2022. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt szép dolog. Mire kellett? Ha kérsz, nem kaptál volna?
2022. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
10éves elmúltál már?
2022. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%

7# én például soha semmit nem loptam a szüleimtől.

Nem azért , mert mintagyerek voltam, sőt ...

Nem is kaptam meg mindent tőlük amit szerettem volna, de eszembe nem jutott soha, hogy meglopjam őket. Se pénz, se cigi, semmi más.

2022. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!