Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elköltözzek...

Szerintetek elköltözzek itthonrol?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok, szuleimmel élek. A sulit abba hagytam par honapja mert ugy gondolom hogy haszontalan es amugyis más életcéljaim vannak ahol nem szukseges az éretségi sem az egyetem. A szuleim ezért nagyon csúnyán bánnak velem es folyton a fejemhez vágják hogy jo hogy mas gyerek tud iskolaba járni es büszkék lehetnek a szüleik. Soha nem szerettem iskolaba jarni csak az ök kedvukert jutottam el idaig is, de mar meg untam hogy mindig másnak a kedvére járjak.

Lejáratnak itthon és lehordanak mindennek, nekem rosszul esik, szerintetek elköltözzek? Vagy mitévõ legyek?

* legyszi hanyagoljatok ezt hogy folytasam a sulit.


2022. máj. 3. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
98%
Hova akarsz menni, miből akarod fizetni a lakást, a kaját, a ruhákat?
2022. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 A kérdező kommentje:
Külföldön biztositva lenne minden, pár csaladtagom ott dolgozik.
2022. máj. 3. 17:48
 3/104 anonim válasza:
100%
Ha van hova menned és van miből élned, akkor költözz.
2022. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
97%

Beszélsz az adott ország nyelvén? Munkát tudsz intézni? Megbeszélted a családtagokkal hogy ők eltartanának-e ha kimennél, legalább addig amíg nincs munkád?

Nem akarlak kikérdezni, de ez nem úgy működik hogy csak úgy kimész aztán lesz valahogy. Ha a felettiekre igen a válasz, akkor menj, csak arra készülj fel hogy szüleid valószínűleg nem fognak örülni a döntésednek.

2022. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 A kérdező kommentje:
Persze van hova mennem, beszélni nem tudok de nem szukseges. A munkahelytol biztositanak szállást mindent csak az a baj hogy csak 2 hónap mulva tudnék menni.
2022. máj. 3. 17:56
 6/104 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem fognak örülni de mar meg untam ezt az eletet hogy mindig mást nézzek en meg közbe sehol nem vagyok. A kapcsolatom apámmal szinte 0, senki nem ért meg, anyut nem nagyon zavarja hogy otthagytam a sulit, de azota egyfolytaban veszekednek apuval en miattam :(
2022. máj. 3. 18:01
 7/104 anonim ***** válasza:
97%
Azért ez így baromi nehéz lesz, kb. semennyire nem gondolsz a jövődre. Mivan ha meggondolod magad? Más karriert választasz? Rájössz hogy te mégsem ezt akarod? Angolul legalább tudsz? Semmi sem garancia arra hogy te így fogsz élni jó sokáig, nyelvtudással meg hatalmas előnyöd van az életben.
2022. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
97%

Otthagytad a sulit, anyádékon élősködsz, most meg váltasz és rokonokon fogsz, max valami kulimunkát végzel mellé.

Szerinted miért nem örülnek a szüleid?

2022. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de nem túl jók a kilátásaid. Mik a terveid, ha szabad tudni?


Külföldön a nyelvtudást nem igénylő, szállást biztosító melók 90%-a lehúz, kihasznál, átver. De amelyik nem, abból se fogsz meggazdagodni.

2022. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
92%
Udvarseprő segédmunkás, meg uborkaszedő napszámos is kell a világba.
2022. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!