Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja ennyire? Miért...

Joy0914 kérdése:

Miért zavarja ennyire? Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel szét mentünk ahol van egy megnem született baba.

Jelenlegi barátnőm megtiltotta higy beszéljek a gyerek anyjával és a vizsgálatokra se elmenjek el de én persze elmentem és ez kis is derült és hogy szerelmet vallottam a gyerek anyjának és most ultimátumot adott nekem hogy vagy a gyereket választom vagy őt és én a gyerekről nem fogok lemondani de nem érti meg és most is úgy találkozok a gyerek anyjával és megyek el vizsgáltokra hogy nem tud róla de ezt életem végéig nem vsinálhatom.

Szakítani meg nem szeretnék mert most minek.



2022. nov. 27. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Ezt te úgyse tudod megoldani hogy minden így maradjon, miután megszületik a pici, a két csaj boxolja le egymással a dolgot. Ha az exed győz még maradhat a jelenlegi felállás, különben esélytelen.
2022. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Válassz valamelyikük közül.. én se örülnék ha a pasim az exehez járkálna meg őt szeretné.. te nem szereted a barátnődet, minek szakítottál a gyerek anyjával ha annyira ő kell neked? Hagyd beken szerencsetlen lanyt es menj vissza az exedhez mert ezt senki nem érdemli hogy így bánjon vele egy pali mint ahogy te teszed
2022. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Maradj az exeddel
2022. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2022. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2022. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az exed szereted, aki terhes tőled, akkor miért van új barátnőd? Nincs nő, akit ez nem zavarna! Legyél korrekt és szakíts vele, új kapcsolatba meg akkor kezdj, ha készen állsz rá, jelenleg messze nem tartasz ott.
2022. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azta. Hogy jöttetek rá az operációra?
2022. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7, annyira hülye, hogy a neve nyilvános...
2022. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak 2017es kérdések:D
2022. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez nekem már az aztaqrva kategória. Most komolyan, milyen ember csinál gyereket erre a világtalan gondolkodásra. Az ex témát nem is firtatnám, gondolom nem ok nélkül hagyott el. Az új nőd meg olyan felfogású, akivel épelméjű össze se jönne. Sosem értettem az ilyen nőket, hogy majd ő megmutatja neked is meg mindenkinek, hogy le fogod sz.rni a gyerekedet. Egy ilyen szöveg után úgy hagynám ott, hogy még a széket is kirúgnám alóla. Minek szakítanál vele?? Össze nem kötném magam olyan emberrel, aki egy eszelős nő hisztériának miatt lemond a gyerekéről. Milyen király lehet a gyereknek ezt feldolgozni, hogy az apját vagy az anyját az új párja eltiltotta tőle.
2022. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!