Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyuka kicsi fiáról mik a...

Anyuka kicsi fiáról mik a tapasztalatok? Változik ez valaha?

Figyelt kérdés
Olyan aki még nem vált le az anyjáról ,pedig elmúlt már 35 is.anyuka meg rá is tesz erre hogy a szoros kötelék megmaradjon. Ki tud törni ebből valaki vagy ez már igy marad?
2022. nov. 29. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

35 évesen? Szerinted ha eddig nem változott fog? Soha nem fog.

Én menekültem az ilyen kapcsolatomból és nem bántam meg!’

2022. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az #1 válaszolóval közös az exünk, de ott az anyuka nagyon manipulált
2022. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Otthon lakik még? Vagy mire gondolsz?

Van tapasztalatom ilyen férfival, de az még emellett nárcisztikus is. Elmondom neked, hogy ez pontosan akkor fog megváltozni, ha a felnőtt gyerkőc úgy dönt, hogy önálló, felnőtt életet akar élni. De mivel az esetek többségében kényelmesebb a mamahotel, tehetsz bármit, neked fog fájni. Engedd el. Amúgy is esélyes, hogy az anyósjelölt elüldözi a csúnya lánykákat, akik el akarják szakítani őt a kisfiától.

2022. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Csak jó ismerős ,nem pár hála az égnek. Próbáltam neki segiteni. Anyuka nem hagyja hogy kapcsolata legyen.toporzékol tör zúz ,halálos beteg lesz. Semmi magánélete nem lehet ,ha egy nővel is beszélget megsértődik az anyja ,duzzog.egyéb dolgot meg pláne nem lehet neki egy nővel😀😀
2022. nov. 29. 19:10
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Uhh az nagyon sz@r ügy. Átérzem. Menekülj, mert ha ő még hajlik is a változás felé, az anyja nem fog megváltozni, minél öregebb, annál elviselhetetlenebb lesz...de ne legyen igazam
2022. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy ő már felismeri hogy milyen helyzet ez.Csak az anyja nem hagyja.
2022. nov. 29. 19:15
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nem ismerte meg fel. Ez nem így megy.
2022. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Az anyja szerelmes bele vagy mi baja van... ez beteges. Nem tudja elviselni ha a fianak lesz egy masik no az eleteben es fontosabb lesz neki a sajat parkapcsolata mint az anyja.

35 evesen meg durva hogy "az anyja nem hagyja". Egy felnott 35 eves ferfirol van szo.

2022. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem az anyja nem hagyja, hanem a pasi hagyja.
2022. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen ,igazatok van
2022. nov. 29. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!